fbpx

Ранковий гороскоп на 2 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 2 ЛЮТОГО

Овен – Жаль сьогодні можна виявляти до всіх, крім самих себе: це почуття може позбавити вас волі до перемоги, а як наслідок, позбавить сил, які необхідні для того, щоб досягти поставленої мети.

Телець – З’ясовуючи стосунки з близькою людиною, не підвищуйте тон і не використовуйте доказів, які схожі на удар нижче пояса: таким чином ви ні про що не домовитеся, а ще сильніше посваритеся.

Близнюки – Отримавши прохання про допомогу від незнайомої вам людини, переконайтеся в тому, що вона дійсно її потребує, а не використовує вашу доброту і щедрість у відверто корисливих цілях.

Рак – Не варто чекати миттєвого результату від зроблених вами сьогодні добрих справ – швидше за все, його не буде, це не означає, що можна від них відмовитися: свого часу вам віддасться за заслуги.

Лев – Спалахи гніву, які можуть супроводжувати вас протягом усього дня, не більше ніж вплив місячної доби, вже завтра ви знову станете максимально доброзичливими та толерантними.

Діва – Велика ймовірність сварки з рідними вам людьми, тому – за найменшої можливості – від зустрічі та спілкування з ними сьогодні краще відмовитись, якщо ж її не уникнути, то треба якнайменше говорити.

Терези – День сприятливий для аналізу вчинків, скоєних останнім часом, причому як професійного, а й особистого властивості: якщо вчасно їх виправити, негативних наслідків вони не матимуть.

Скорпіон – Навколишні будуть налаштовані по відношенню до вас максимально доброзичливо, цим фактором варто скористатися, щоб помиритися з людиною, яку ви – навмисно чи ненароком – образили.

Стрілець – Зверніть увагу на тих, хто живе з вами поруч: можливо, вони потребують допомоги, надати яку цілком у ваших силах – використовуйте всі доступні вам можливості, щоб полегшити їхнє існування.

Козоріг – День, коли треба думати не про роботу, а про відпочинок: усіх справ, як відомо, не переробиш, фізичні та моральні сили не безмежні, тому важливо знаходити час для їх відновлення.

Водолій – Всесвіт сьогодні може надсилати вам сигнали, на які неодмінно потрібно звертати увагу: випадково почуті слова, будучи правильно інтерпретованими, можуть визначити ваше життя на роки вперед.

Риби – Напруга сьогоднішнього дня може призвести до нервового зриву з серйозними наслідками, тому бажано знаходити розрядку в усьому – від наведення порядку у справах і документах до заняття своїм хобі.

You cannot copy content of this page