fbpx

Ранковий гороскоп на 2 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 2 СЕРПНЯ

Овен

Гарний час для примирення з людиною, сварка з якою давно вас тяжить. Головне, визнати свою провину щиро, а не зробити вигляд, що ви каєтеся – брехня тільки посилить конфлікт.

Телець

Прагнення повчати інших може призвести до того, що оточуючі образяться і відвернуться від вас, щоб цього не сталося, залиште їм право на свою думку і, як наслідок, свої помилки.

Близнюки

Першу половину дня рекомендується присвятити роботі, другу – коханій людині. Можна з’їздити за місто, прогулятися парком або провести вечір вдома – головне, не розлучатися один з одним.

Рак

Зірки рекомендують згадати про тих, з ким ви колись товаришували, але потім з незрозумілої для вас причини розійшлися: чому б не знайти їх телефони і не нагадати про себе – незабаром вам знадобиться їхня підтримка.

Лев

Постарайтеся сьогодні нікому нічого не позичати – навіть невеликі гроші для колеги чи жменю солі, яку попросить сусідка, у майбутньому може спричинити серйозні неприємності.

Діва

Необхідну вам у цей день допомогу зможуть надати лише близькі люди, тому, зіткнувшись із труднощами, звертайтеся саме до них – вони не змусять довго себе просити та чекати.

Терези

Запитуючи себе, як жити далі, придивляйтеся і прислухайтеся до того, що відбувається навколо, – відповідь обов’язково прийде, головне, не прогаяти його в потоці інформації, що до вас надходить.

Скорпіон

Спілкуючись із колегами, не розкривайте свої професійні секрети та плани на найближче майбутнє: непорядна людина може втілити у життя вашу ідею, видавши її за свою.

Стрілець

Ганяючись одразу за кількома зайцями – тобто справами – ви відповідно до відомого прислів’я ризикуєте не спіймати жодного: хочете досягти успіху, зосередьтеся на чомусь одному.

Козоріг

Великим буде бажання розслабитися і влаштувати собі вихідний, але зірки не радять вам цього робити – спочатку необхідно довести до логічного кінця всі розпочаті раніше справи.

Водолій

Дрібні професійні невдачі, можливі в цей час, не варто сприймати як катастрофу – кожен має право як на неминучі помилки, так і своєчасне їх виправлення.

Риби

З наміченого професійного курсу можуть збити дрібні побутові негаразди – щоб не дати їм такої можливості, бажано відкласти їхнє рішення на вечір, коли нічого не буде від них відволікати.

You cannot copy content of this page