fbpx

Ранковий гороскоп на 2 травня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 травня 2022 року

Овен
Сьогодні, будучи запитані “а що ти про це думаєш?”, постарайтеся не оприлюднити свою правдиву думку щодо цього питання. Від вас чекають співчуття, і нічого іншого. Довгі міркування на тему у вашому виконанні швидше скривдять запитувача.

Телець
У вас багата уява, скористайтеся ним, щоб розфарбувати світ навколо вас. Якщо шпалери у вітальні вам не дасть розмалювати дружина/чоловік/бабуся/теща/і т.д., придумайте щось невинніше.

Близнюки
Вас турбують не стільки самі ваші проблеми, скільки відсутність участі до вас, як їхнього носія, з боку оточуючих. Це не зовсім чесно, адже і вони мають свої турботи. Це зовсім не означає, що до вас погано ставляться.

Рак
Сьогодні все довкола вас буде музикою, просто не день, а пісня. Так, у захваті, ви й дістанетеся до вечора.

Лев
Чим активніше ви намагаєтеся форсувати події, тим важче вам відстоювати вже завойовані позиції. Може варто постаратися розібратися з поточними справами перш, ніж починати щось нове?

Діва
Сьогодні вам доведеться чимало попрацювати мовою та вухами. До вечора ви не зможете згадати нічого з почутого, якщо не робитимете нотаток, надто вже багато про що доведеться розмовляти.

Терези
Вдалий день. Хоча з першого погляду не скажеш. На вас лежить відповідальна місія пояснити це оточуючим, не давши їм впасти у стан легкої депресії.

Скорпіон
Ви прагнете слідувати відразу на всіх напрямках і щиро здивовані тим, що це не дуже добре виходить. Прийде чимось пожертвувати, встановіть пріоритети.

Стрілець
Нині ви багато думатимете про майбутнє – своє, своїх дітей, всього людства. Вранці, йдучи з дому, прихопіть із собою якусь науково-фантастичну книгу, подібна література принесе вам сьогодні найбільше задоволення.

Козеріг
Сьогодні найбільше ви будете потребувати хороших новин. Отримувати їх можна у різний спосіб, але є один абсолютно безвідмовний. Треба підійти до людини, не важливо до якої, і попросити сказати щось добре. Хтось, звичайно, злякається і втече, а хтось, може, й скаже чогось.

Водолій
Чудовий день. Докладіть максимум зусиль до того, щоб якнайшвидше закінчити всі справи. Закінчивши їх, або навіть відклавши на потім, увесь вільний час присвятіть коханій вами людині.

Риби
Будьте готові до того, що завдання примирення сторон, що конфронтують, впаде на ваші плечі. Зазвичай це чревато нервовими розладами різного ступеня тяжкості, проте сьогодні у вас все має вийти ціною відносно невеликої крові.

You cannot copy content of this page