fbpx

Ранковий гороскоп на 2 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 2 ВЕРЕСНЯ

Овен

Властиві вам доброзичливість, милосердя і великодушність принесуть відчутну користь: цілком можливо, що хтось із обладнаних вами людей захоче вам віддячити.

Телець

Не соромтеся виявляти ініціативу: у цей день вона – найкращий спосіб презентувати перед начальством свої здібності, домогтися його схвалення і, як наслідок, вподобання – як морального, так і матеріального.

Близнюки

Показавши справжній масштаб своїх талантів, ви зможете розраховувати як на захоплене визнання оточуючих – насамперед своїх колег – так і на просування кар’єрними сходами.

Рак

Не час виявляти скромність – вона, як відомо, є найкоротшим шляхом до невідомості – рішуче пропонуйте керівництву проект, який давно задумали, та наполягайте на своїй правоті.

Лев

Цього дня не можна пускати справи на самоплив: щоб досягти успіху, необхідно ретельно розпланувати свій день і не відволікатися на сторонні теми та розмови.

Діва

Потужний потік енергії, який зійде на вас у цей день, необхідно направити на заняття, що має всі шанси на успіх – не варто витрачати час та сили на сумнівні справи.

Терези

День підходить для будь-яких починань, тому є сенс скористатися ситуацією та втілити в життя довгоочікуваний проект, про роботу над яким ви ще вчора могли лише мріяти.

Скорпіон

Постарайтеся говорити оточуючим тільки хороші і добрі слова, навіть якщо в глибині душі ви переконані, що вони цього не заслуговують: ви самі здивуєтеся, як різко зміняться на краще ваші стосунки.

Стрілець

Не варто кидати слова на вітер і давати обіцянки, які ви свідомо не в змозі виконати, згодом ви можете пошкодувати, що когось обнадіяли даремно.

Козеріг

Якщо ви давно хотіли зробити комусь добру справу, вважайте, що сприятливий для цього час настав: допомога, надана тим, хто її потребує, не тільки зарахується, а й повернеться сторицею.

Водолій

День сприятливий для будь-якої паперової роботи: чиновники будь-якого рангу будуть надавати будь-яку посильну допомогу, тому будь-які документи та послуги вдасться отримати швидко і без напруги.

Риби

Можна займатися підготовкою доповіді чи презентації: натхнення, яке відвідає вас у цей час, дозволить зібрати переконливу доказову базу та красномовно сформулювати тези.

You cannot copy content of this page