fbpx

Ранковий гороскоп на 2 жовтня для кожного знака зодіаку

ГОРОСКОП НА 2 ЖОВТНЯ

Овен

Якщо вам – через обставини, що склалися – потрібно буде зробити комусь зауваження, відмовтеся від категоричної форми: спочатку похваліть людину і тільки потім зверніть увагу на її помилки.

Телець

Сьогодні, як ніколи, потрібно відмовитися від пустопорожніх розмов, які забиратимуть у вас енергію і відволікатимуть від важливих справ: краще займіться побутовим клопотом – ваш будинок “вимагає” від вас цього.

Близнюки

Сьогодні вам потрібно менше говорити і більше слухати, а ще краще – спостерігати за людьми, які вас оточують: так ви зможете дізнатися про них те, чого вони самі ніколи про себе не розкажуть.

Рак

Сімейні проблеми, які можуть виникнути в цей день, необхідно вирішувати не сварками, а душевною розмовою: необхідно заварити чай і в спокійній обстановці обговорити, що у вас пішло не так.

Лев

День сприятливий для того, щоб розслабитися: від активного відпочинку цього дня краще відмовитися, тільки лінивий спосіб життя дасть вам можливість набратися сил перед наповненим подіями наступним тижнем.

Діва

Розставити крапки над “і” у відносинах із близькою людиною допоможе інтуїція: звернувшись до неї, ви отримаєте відповіді на будь-які питання – навіть ті, які досі здавались вам риторичними.

Терези

Сьогодні у вас не буде випадкових подій та зустрічей: людина, яка з’явиться поряд з вами у цей час, покликана відіграти важливу роль у вашому житті – насамперед у професійній її сфері.

Скорпіон

Найменше і найважливіше, що ви можете сьогодні зробити для близької людини, – це вислухати все, що він вважатиме за потрібне вам розповісти: вам увага нічого не коштуватиме, а їм дуже важливо виговоритися.

Стрілець

Кращим видом відпочинку вам стане час, проведений на природі: якщо у вас не буде можливості виїхати за місто, погуляйте хоча б по найближчому парку – свіже повітря створить дива.

Козеріг

Нікому не дозволяйте порушити душевну рівновагу, яка супроводжуватиме вас із самого ранку: не звертайте уваги на людей, які захочуть спровокувати вас на негатив, і вони відстануть від вас.

Водолій

Не залишайте без уваги інформацію, яка надходитиме до вас сьогодні з різних джерел: найближчим часом вона стане вам у пригоді, причому це станеться в найнесподіваніший момент.

Риби

Вам кращим релаксом стане спілкування з рідними людьми, яких ви через тотальну зайнятість дуже рідко бачите: бажано зібратися за великим столом і випити чай з яблучною шарлоткою.

You cannot copy content of this page