fbpx

Ранковий гороскоп на 20 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Не варто надмірно довіряти першому враженню. Воно, можливо, і є найбільш яскравим, але це не означає, що воно не може бути оманливим. Пильнуйте!

Телець

Немає нічого гіршого, ніж термін закінчення роботи, що невідворотно насувається. Не дайте поспіху зіпсувати той шедевр, який ризикує вийти внаслідок ваших зусиль.

Близнюки

Сьогодні ви можете зіткнутися з такою неприємністю, як повальний, нічим не виправданий поспіх. Хоч як це смішно, причина подібної поведінки оточуючих цілком може полягати у вашому настрої.

Рак

Цей день має бути вдалим. Він просто не може ним не бути. Особливо добре у вас будуть ті справи, які ви відклали деякий час тому. За сьогоднішній день ви зможете підчистити майже всі хвости.

Лев

Намагайтеся спланувати цей день, і в усьому слідувати своєму плану. Імпровізаційні рішення сьогодні не будуть надто вдалими.

Діва

Сьогодні вам варто акуратніше висловлювати свої думки щодо розумових здібностей осіб, з якими вам доведеться спілкуватися. Захоплення вони у вас не викличуть, але це ще не причина, щоб праворуч і ліворуч оголошувати всіх дурнями.

Терези

Від вас сьогодні хіба що іскри летіти не будуть, хоч і цього гарантувати не можна. Ви привертатимете загальну увагу, перебуватимете в курсі всіх справ. Якщо ви прагнете лідерства, то нині легко його досягнете.

Скорпіон

Не випробовуйте долю – врешті-решт їй це набридне. Відсутність новин не даремно вважається гарною новиною. Подумайте, чи дійсно вам потрібні зміни.

Стрілець

Якщо вам доведеться зіткнутися з проблемою вибору, можете бути спокійні – ви не помилитеся. Тільки не дозволяйте нікому впливати на свою думку.

Козоріг

Те, що відбувається безпосередньо з вами і навколо вас знаходиться поки що на початковій стадії. Ви ще можете внести деякі корективи на власний смак.

Водолій

Ви, можливо, будете жалкувати за те рішення, прийняти яке вас сьогодні змусять обставини. Але навіть знаючи це, прийняти його доведеться. Якщо ви цього не зробите, будете засмучуватися з іншого приводу.

Риби

Ви потребуєте певної кількості змін. Якщо зміниться погода – можете не смикатися, якщо вона змінюватися не захоче, доведеться щось змінити самому.

You cannot copy content of this page