fbpx

Ранковий гороскоп на 20 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 20 ГРУДНЯ

Овен – Провокаторів, які захочуть вивести вас на неконтрольовані емоційні реакції, сьогодні буде достатньо – виявите стриманість, не давайте їм можливість “підживитися” своєю енергією.

Телець – При найменшій нагоді приділіть час внутрішній роботі над помилками: пригадайте все, що ви зробили останнім часом, і проаналізуйте кожну свою дію – висновки в майбутньому вам знадобляться.

Близнюки – Незважаючи на те, що ви, як вам здасться, знайдете геніальне рішення поставленої перед вами начальством проблеми, не поспішайте висловлювати його привселюдно – сьогодні з натовпу колег краще не виділятися.

Рак – Займати гроші – зрозуміло, якщо виникне така необхідність – сьогодні можна, а ось позичати їх зірки не рекомендують: велика ймовірність того, що вже ніколи більше їх не побачите.

Лев – Не найкращий час для того, щоб братися за складні та відповідальні справи, навіть якщо начальство наполягатиме на тому, щоб ви зробили це негайно – почекайте хоча б до завтра.

Діва – Представникам вашого знака сьогодні небажано байдикувати: видумайте для себе будь-яке заняття – найкраще, якщо це буде ваше хобі, тільки не сидіть склавши руки.

Терези – День ідеально підходить для наведення порядку, причому не тільки й не стільки вдома, скільки на роботі: необхідно перебрати документи – як паперові, так і цифрові – та викинути ті, що захаращують простір.

Скорпіон – Тим представникам знака, яким потрібна допомога в оформленні документів, сьогодні можна сміливо вирушати на прийом до чиновницьких кабінетів: їхнє питання вирішиться швидко і без зволікань.

Стрілець – Від будь-яких важливих зустрічей – як ділового, так і особистого характеру – сьогодні краще відмовитися: згоди зі співрозмовниками все одно досягти не вдасться, тому не варто марнувати час і моральні сили.

Козеріг – День, коли ініціатива може бути караною: підказавши начальству, як вирішити важливе професійне питання, ви, швидше за все, і будете призначені головним виконуючим, хочете ви того чи ні.

Водолій – З апатією, яка може накотити на вас ближче до обіду, необхідно боротися всіма доступними вам способами: чому б вам, наприклад, не напроситися в гості до кращої подруги, щоб поговорити до душі?

Риби – Найкращим відпочинком для вас сьогодні стане зміна діяльності: втомитеся від інтелектуальної праці, переходить до фізичної, а потім – навпаки: так день пролетить легко і практично непомітно.

You cannot copy content of this page