fbpx

Ранковий гороскоп на 20 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 20 ЛИСТОПАДА

Овен

Такій діяльній натурі, як ви, важко повністю відмовитися від роботи – хоча б домашньої, але чим би ви не займалися, найголовніше сьогодні – не поспішати, інакше вже завтра все доведеться переробляти.

Телець

У відносинах з коханою людиною головне – не намагатися змінити його, переробивши на свій лад: дозвольте йому бути таким, яким він є, тоді і сваритися з ним з приводу – і без нього – не доведеться.

Близнюки

Вітер змін, який тягне вас до інших міст і навіть країн, сьогодні може занести вас зовсім не туди, куди потрібно, тому постарайтеся якось утихомирити свою потяг до пригод – до добра вони не доведуть.

Рак

Навіть якщо ви на когось серйозно ображені, не допускайте по відношенню до цієї людини негативних думок: пам’ятайте про те, що зло – навіть у такому, здавалося б, незначному вигляді – карається.

Лев

Навряд чи вам сьогодні вдасться добре засвоїти нову інформацію, тому від самоосвіти бажано відмовитись – краще просто почитати новий або, навпаки, старий, але добре знайомий та улюблений роман.

Діва

Зірки рекомендують вам зайнятися улюбленою справою – навести лад у будинку і особливо в шафах: у міру того, як речі укладатимуться однаковими, рівними чарками, в голові теж проясниться.

Терези

Вирішення серйозних питань, навіть якщо вони стосуються лише домашнього господарства, сьогодні краще не планувати: по-перше, успіху від них чекати не доводиться, а по-друге, сьогодні обов’язково треба відпочити.

Скорпіон

Вирішивши дати комусь цінну пораду або тим більше повчити когось життя, подумайте про те, як це менторство відіб’ється на стосунках із даною конкретною людиною: швидше за все вони можуть постраждати.

Стрілець

Займіться домашніми справами, які ви тривалий час відкладали на потім: можливо, настав час викинути непотрібні папери – застарілі документи та прострочені рахунки – із ящиків письмового столу та комода.

Козеріг

Будьте уважні до думок, які сьогодні спадатимуть вам на думку: можливо, вони здаватимуться такими, що не мають особливого значення, але насправді це не так – серед них трапляться по-справжньому цінні.

Водолій

Відпочинок, якому зірки сьогодні пропонують вам присвятити день, зовсім не означає, що потрібно байдикувати – чому б вам, наприклад, не зайнятися спортом або не вирушити на пішу прогулянку околицями.

Риби

Сьогодні не варто брати і особливо позичати, навіть якщо з таким проханням звернеться близька вам людина: з поверненням грошей, на жаль, виникнуть проблеми, тому вмовте позичальника почекати пару днів.

You cannot copy content of this page