fbpx

Ранковий гороскоп на 20 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Сьогодні все цілком і повністю залежатиме від вашого бажання. Бажання ж ваші можуть виявитися якими завгодно, але не легковажними. Будьте сміливішими, якщо ви й наламаєте дров нині, то тільки в прямому, а аж ніяк не в переносному значенні.

Телець – Сьогодні все просте, знайоме і корисне у вас викликатиме однозначну реакцію – моторошну нудьгу. Якщо ви хочете провести цей день весело, доведеться здорово напружити уяву.

Близнюки – Ви потребуєте певної кількості змін. Якщо зміниться погода – можете не смикатися, якщо вона змінюватися не побажає, доведеться щось змінити самому.

Рак – Ви дуже багато віддали свого часу, сьогодні, можливо, щось до вас повернеться. Треба сказати, результат цього обміну може бути дуже своєрідним.

Лев – Сьогодні постарайтеся всіляко придушити у собі бажання на щось поскаржитися. В іншому випадку обов’язково знайдеться хтось, хто охоче пояснить вам, що ви ж у всьому і винні. Навіть якщо це – правда, настрої вона не покращить.

Діва – Подумайте про гроші. Якщо ця думка вам неприємна, випийте каву та ще раз подумайте. Приємніше вона, можливо, не стане, але, якщо думатимете довго і старанно, протягом дня вас обов’язково відвідає чудова ідея, безпосередньо пов’язана з цією темою.

Терези – Сьогодні не найвдаліший день для побудови планів, що особливо далеко йдуть. Вони навряд чи виправдаються, а день буде втрачено.

Скорпіон – Постарайтеся не відкладати у довгий ящик складання порядку дій на сьогоднішній день. Чим раніше ви розберетеся з цим питанням, тим меншою буде ймовірність, що вас звинуватить у бездіяльності у відповідальний момент.

Стрілець – Сьогодні не варто пов’язувати себе якимись умовностями. Це не надто добре у вас вийде, та й задоволення не принесе. Зате в якості вільного художника ви цілком можете створити щось, що заслуговує на існування.

Козоріг – Сьогодні може статися цікава помилка – вас приймуть за когось іншого. Так що не варто особливо дивуватися, якщо абсолютно незнайома вам людина раптом лясне вас по плечу і дізнається про здоров’я вашої улюбленої такси.

Водолій – Ваші шанси на успіх сьогодні великі, як ніколи. Ваші суперники можуть перемогти лише в тому випадку, якщо зможуть спровокувати вас на різку зміну курсу діяльності.

Риби – Ваші зусилля не залишаться непоміченими, але великого успіху не дадуть. Нехай ваші справи говорять самі за себе, а вам краще помовчати сьогодні.

You cannot copy content of this page