fbpx

Ранковий гороскоп на 20 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 20 СЕРПНЯ

Овен

Інстинкти можуть взяти гору над гарним вихованням і зразковою поведінкою: важливо взяти їх під контроль і не дозволити зіпсувати свій імідж в очах людей, що вас оточують.

Телець

Не вступайте у розмови з тими, хто – навіть потенційно – може змусити вас зірватися: за свою поведінку у такому разі вам згодом може стати соромно, не варто доводити до цього.

Близнюки

Від романтичної зустрічі, навіть якщо її було призначено заздалегідь, сьогодні краще відмовитися: буде прикро, якщо внаслідок дрібної сварки постраждають стосунки, які вибудовувалися довгий час.

Рак

Уважно стежте не лише за своїми словами, а й за думками: будучи негативними, вони можуть змоделювати вашу поведінку і, як наслідок, ваші життєві обставини не на краще.

Лев

Не встрівайте в чужий конфлікт, навіть якщо вам здасться, що ви можете відновити справедливість щодо марно скривдженого: негативні емоції, які ви випробуваєте, не варті вашої миротворчості.

Діва

Пам’ятайте банальну істину про те, що безкоштовний сир лежить тільки в мишоловці: якщо вам пропонуватимуть зробити що-небудь “безоплатно, тобто даремно”, відмовтеся – навряд чи результат вас порадує.

Терези

Важко зберігати оптимістичний настрій, коли всі довкола агресивно налаштовані, а негатив буквально витає в повітрі, проте необхідно це зробити, якщо ви не хочете ні з ким сваритися.

Скорпіон

Не давайте непроханих порад і тим більше не втручайтеся в життя інших людей – особливо їхні особисті стосунки: ваші добрі наміри натраплять на агресію з боку тих, кому хотіли допомогти.

Стрілець

Приступи дратівливості, які накриватимуть вас із самого ранку, не найкраще позначаться на стосунках з оточуючими – особливо з начальством: не варто йому грубити.

Козеріг

Не варто слухати чужі розмови: ви можете неправильно зрозуміти сказані в них слова та “нагородити” цілу конструкцію з припущень та домислів, які не мають відношення до реальності.

Водолій

Невдоволення собою і своїми життєвими досягненнями, яке ви зазнаєте сьогодні, не більше ніж вплив енергетики місячної доби, тому не варто робити радикальних висновків, вважаючи себе невдахою.

Риби

День несприятливий для фінансових та бізнес-операцій: їх результат може виявитися прямо протилежним до того, на який ви розраховували, тому бажано не ризикувати.

You cannot copy content of this page