fbpx

Ранковий гороскоп на 20 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 20 СІЧНЯ

Овен – Не найкращий день для переговорів із партнерами – необхідної домовленості досягти все одно не вдасться, а от посваритися можна буде легко та просто, що навряд чи піде на користь діловим відносинам.

Телець – Велика ймовірність події, яка стане у своєму роді пророцтвом: вона дасть зрозуміти, як вам жити далі – образно кажучи, якою дорогою йти, щоб досягти поставленої – бажаної – мети.

Близнюки – Подія цього дня на перший погляд може здатися негативною, але згодом – проаналізувавши те, що трапилося – ви зрозумієте, що вона вкладається у відому формулу “нема лиха без добра”.

Рак – День, коли треба довіряти не розуму і логіці, а власній інтуїції: внутрішній голос підкаже єдино вірний вихід із ситуації.

Лев – Не варто приймати близько до серця як події, які відбудуться цього дня, так і слова, почуті вами від оточуючих – швидше за все, вже завтра вас відвернуть нові справи, і ви забудете про все.

Діва – Втілити в життя давню мрію представникам вашого знака допоможе візуалізація, а простіше кажучи, фантазії: уявіть собі, що те, чого ви хочете досягти, вже відбулося, і поводьтеся належним чином.

Терези – Думаючи про сьогодення і особливо майбутнє, необхідно малювати в думках лише позитивні сценарії – з великою ймовірністю вони можуть матеріалізуватися у найближчому майбутньому.

Скорпіон – Найкращий спосіб подолати поганий настрій, який переслідуватиме цього дня, – прогулянка на свіжому повітрі та заняття улюбленою справою. Хобі може принести не лише задоволення, а й – несподівано! – Гроші.

Стрілець – Настав час грандіозних проектів та вирішення глобальних проблем, тому дрібні – переважно побутові чи господарські справи – краще відкласти на потім, зараз не варто на них розмінюватися.

Козеріг – Цього дня як ніколи потрібно – і важливо – спілкуватися з друзями та близькими людьми: навіть у режимі он-лайн вони зможуть підтримати ваш настрій на стабільно позитивному рівні.

Водолій – Необхідно приділити увагу старшим родичам: якщо – через зайнятість на роботі – у вас не буде можливості їх відвідати, потрібно хоча б подзвонити і поговорити з ними.

Риби – Зірки рекомендують уважніше придивитися до людей у своєму близькому оточенні: можливо, хтось із “друзів” лише прикидається доброзичливцем, а насправді не є таким.

You cannot copy content of this page