fbpx

Ранковий гороскоп на 20 травня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 травня 2022 року

Овен
Вам здається, що ви змогли відсунути рамки дозволеного, але це не так. Вони можуть лише зімкнутися навколо вас ще більш щільним кільцем. Сьогодні вам не варто йти на ризик, навіть найменший.

Телець
Сьогодні вам варто діяти лише у власних інтересах. Навіть не тільки тому, що іноді треба подбати і про себе, просто ніхто не потребуватиме вашої допомоги. А якщо й будуть, то допомогти ви все одно не зможете.

Близнюки
Сьогодні ви будете вимкнені з ланцюга подій. Те, що відбувається, не буде вас зачіпати, вам відведена лише споглядальна роль.

Рак
Якщо вас мучить почуття незадоволеності, сьогодні у вас буде шанс його позбутися. Тільки не намагайтеся зробити це надто кардинальним способом.

Лев
Великих зусиль вам сьогодні прикладати не доведеться, хоч би чим ви займалися. Ваше блюдечко з блакитною облямівкою буде доставлено в строк та за адресою.

Діва
Дослухайтеся до голосу своєї інтуїції. Сьогодні, можливо, до вас прийде осяяння. Так що, якщо ви відчуваєте, що повинні вчинити певним чином, але не в змозі пояснити причину – дійте.

Терези
Сьогодні ви повинні відкрити для себе завісу певної таємниці. Чи самі ви це зробите, чи вас просто присвятять до неї насильницьким чином – залежить від обставин.

Скорпіон
Присвятіть цей день очищенню від мотлоху. Його цілком достатньо, як матеріального, і духовного. Розбиті почуття, давні переживання – все це настав час викинути з голови. А заразом і в будинку прибратися.

Стрілець
Повеселитися можна і безкоштовно, особливо якщо гроші потрібні для змістовніших цілей. Насолоджуйтесь суспільством друзів, але постарайтеся не піддаватися тиску ззовні.

Козеріг
Телефонні та нетелефонні розмови сьогодні краще вести у першій половині дня. Ближче до вечора ви станете не дуже добрим співрозмовником.

Водолій
Сьогодні можливе виникнення нових зв’язків, деякі з яких залишаться корисними, деякі стануть дружніми. Покажіть себе з найкращого боку.

Риби
Щоб не діялося сьогодні у вашій душі, обличчя має залишатися таким самим безпристрасним, як у гравця в покер. Навколишнім зовсім не обов’язково знати подробиці вашого особистого життя.

You cannot copy content of this page