fbpx

Ранковий гороскоп на 21 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви могли б пережити найчарівніші пригоди, але щось весь час вам заважатиме. Якщо у вас вистачить сил та терпіння впоратися з усіма перешкодами, цей день ви запам’ятаєте надовго.

Телець

Відкладіть будь-яку роботу, якщо відчуваєте, що не зможете поринути у неї повністю. Сьогодні ви не зможете розподіляти увагу на кілька справ одночасно.

Близнюки

Навіть якщо у вас будуть дуже серйозні причини брехати і вдавати, стережіться цим займатися. Сьогодні не вийде.

Рак

Правила для того й пишуть, щоби їх порушувати. Сьогодні можете особливо не соромитися, якщо писане слово намагатиметься перешкодити вам дорогу. Хоча, звичайно, іноді слід поцікавитися, яка міра відповідальності передбачається за сміливість.

Лев

Вам слід перечекати бурю, а вона сьогодні напевно трапиться десь у темному куточку, і виповзти на світ божий тільки коли осяде пил. Таким чином ви заощадите масу часу (не сидіти ж у зазначеному куточку зовсім без діла) та нервової енергії.

Діва

Сьогодні ви можете не без здивування виявити, що ваша впевненість у чомусь, що ще вчора здавалася твердокам’яною, поступово випаровується, поступаючись місцем протилежній думці. Можливо, це і на краще.

Терези

Вам сьогодні належить грати роль боксерської груші. Ви примудритесь опинитися між двома людьми, що сваряться, і отримаєте, відповідно, від обох.

Скорпіон

Сьогодні успіх ховатиметься у правильному розподілі обов’язків. Вам, мабуть, доведеться взяти на себе роль координатора.

Стрілець

Сьогодні ви не будете повністю контролювати ситуацію, хоча збоку це виглядатиме саме так. Можливо, вам доведеться заручитися підтримкою збоку.

Козоріг

Ваші очікування повинні виправдатися, тільки не варто поступатися нерозсудливим вимогам. Взаємні зобов’язання – штука може і не найвеселіша, зате дозволить почуватися впевненіше.

Водолій

Не погоджуйтесь сьогодні займатися справою, яку вам спробують нав’язати проти вашого бажання. Відмовку завжди можна знайти, а голос совісті не завжди має рацію, ви можете принести набагато більше користі в іншому місці.

Риби

Сьогодні вам рекомендується більше сміятися. Це єдине, що зможе зробити цей день стерпним, бо він обіцяє бути дуже довгим та нудним.

You cannot copy content of this page