fbpx

Ранковий гороскоп на 21 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 21 ГРУДНЯ

Овен – Запальність, яка властива вам у будь-які інші дні, сьогодні зросте в рази, тому бажано якнайменше спілкуватися з оточуючими – непотрібні вам конфлікти можуть виникнути з нічого.

Телець – Будь-який серйозний проект, за який ви візьметеся сьогодні, свідомо приречений на невдачу, тому займіться краще доведенням до ладу справ, які давно перебувають у роботі, але досі не завершені.

Близнюки – Будь-яку вільну хвилину зірки сьогодні рекомендують присвячувати відпочинку: навіть півгодини, проведені в найближчому парку, вплинуть на вас такий терапевтичний вплив, ніби ви побували в санаторії.

Рак – представникам вашого знака, на відміну від інших, зірки відпустять енергії з лишком, але розпорядитися нею потрібно економно: витративши максимальну її кількість у першій половині дня, ви вже після обіду залишитеся без сил.

Лев – Ділові та бізнес-питання необхідно вирішувати обережно: є небезпека зробити невірний крок, який призведе до серйозних наслідків, тому краще перестрахуватися, ніж ризикнути та помилитися.

Діва – Начальство або близькі люди можуть вимагати від вас ухвалення важливого рішення, від якого під будь-яким приводом потрібно відмовитись: велика ймовірність помилки, тому перенесіть відповідальний крок на пару днів.

Терези – Сьогодні все необхідно робити вчасно, не забігаючи вперед і не пасовуючи в хвості – інакше ви можете порушити звичний хід речей, що, у свою чергу, призведе до того, що всі плани зірвуться.

Скорпіон – Заручниками поганого настрою, який опанує вами цього дня, стануть передусім ваші близькі: оскільки вони напевно ні в чому перед вами не завинили, постарайтеся стриматись і не ображати їх.

Стрілець – Якими б справами – робітниками чи домашніми – ви сьогодні не займалися, постарайтеся не хапатися за все одразу: пам’ятайте, що гонитва за двома та великою кількістю “зайців” ще нікого до добра не доводила.

Козоріг – Сьогодні поспілкуватися з вами захоче занадто велика кількість людей, тому приділити увагу всім вам, швидше за все, не вдасться – вибирайте тих співрозмовників, які оберуть важливі для вас теми для розмови.

Водолій – Не найкращий день для фінансових операцій, хоч би якого масштабу вони були – надто велика ймовірність матеріальних втрат, які виникнуть через помилки або друкарські помилки в документах.

Риби – День категорично не підходить для спілкування з начальством, тому бажано не тільки не обговорювати з ним свою роботу, а й зовсім не попадатись йому на очі – як кажуть, від гріха подалі.

You cannot copy content of this page