fbpx

Ранковий гороскоп на 21 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Якщо вам здається, що у вас щось може не вийде, то сьогодні цієї справи краще не починати. Воно й справді не вийде.

Телець

День для вас почнеться із споглядальною, а закінчиться активною діяльністю. Якщо ви не бажаєте напружувати мускулатуру, краще не бути при чиїсь роботі як глядач.

Близнюки

Навіть самотністю можна насолоджуватися, особливо якщо вона рідкісна та бажана. Але не забувайте все ж таки, що людина – тварина стадна і довга самота шкодить її здоров’ю.

Рак

Не розкидайтеся грошима та енергією, сьогодні і тому, і іншому знайдеться правильне застосування. Постарайтеся не робити нічого, що ви не змогли б довести до кінця сьогодні ж.

Лев

Сьогодні у вас все чудово виходитиме, але лише в тому випадку, якщо ви будете спокійні. Якщо ж ви розлютитесь, вам не вдасться зробити нічого путнього, що, мабуть, не покращить настрої.

Діва

Сьогодні вас високо оцінюватимуть різні люди, і всі без винятку будуть добиватися вашої уваги. Нині ви цілком можете дозволити собі покапризувати і не відразу приймати пропозиції, щоб не поспішаючи вибрати найкраще.

Терези

Сьогодні ваші жарти можуть бути прийняті кимось серйозно, що виллється в несподівані наслідки. Постарайтеся, якщо ви вже не в змозі стримати політ дотепності, жартувати на нейтральну тему.

Скорпіон

Змініть на сьогоднішній день схему дій, що давно склалася. Якщо ви снідаєте на кухні – йдіть з тарілкою в кімнату, і так далі. Діючи в такому дусі, ви зможете помітити щось дуже цікаве, яке раніше не траплялося вам на очі.

Стрілець

Сьогодні ви будете дивним чином в останній момент уникати неприємностей у таких ситуаціях, коли вони здаватимуться вже абсолютно неминучими. Успіх благоволіє вам.

Козеріг

Сьогодні не час бути егоцентристом. Вам знадобиться допомога оточуючих, і відмовлятися від неї з будь-яких причин нерозумно. Крім того, непогано було б не забути подякувати помічникам.

Водолій

Сьогодні ви перебуватимете у світі почуттів, причому досить приємних. Пориньте в них повністю, і день не мине даремно.

Риби

Хтось може спробувати втягнути вас у конфлікт, до якого ви не маєте жодного відношення. Упирайтеся щосили, ні до чого доброго ця витівка не приведе.

You cannot copy content of this page