fbpx

Ранковий гороскоп на 21 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 21 ЛИСТОПАДА

Овен

Небажано робити покупки, навіть якщо мова йтиме лише про запаси продуктів на найближчий тиждень: швидше за все, вони виявляться з терміном придатності, що закінчується, а то й зовсім простроченими.

Телець

Вирушаючи на шопінг, будьте максимально обережні з грошима: сьогодні можна не тільки витратити значну суму грошей, завдавши втрат своєму бюджету, але й придбати те, що вам зовсім не потрібно.

Близнюки

Сьогодні зірки рекомендують вам поєднати домашню роботу та відпочинок: і якщо зранку можна і потрібно займатися господарськими справами, то після обіду необхідно погуляти на свіжому повітрі – у лісі чи парку.

Рак

Навіть якщо ваш настрій залишить бажати кращого, не варто замикатися в собі: спілкування з іншими людьми не тільки розважить вас, але й дасть інформацію до важливих роздумів.

Лев

Необхідно відмовитися від будь-яких поїздок, оскільки успіхом вони сьогодні не увінчаються, краще – зрозуміло, по можливості – взагалі не залишати стіни свого будинку, тим більше що вони завжди мають чим зайнятися.

Діва

Хронічні захворювання, які – з великою ймовірністю – можуть загостритися в цей день, необхідно лікувати за схемою, яку раніше склав вам лікар – тільки так вдасться уникнути нездужання.

Терези

Будь-яке творче заняття – незалежно від того, чи є воно для вас роботою чи хобі – сьогодні будуть приречені на успіх: не втрачайте щасливого шансу створити щось по-справжньому цінне.

Скорпіон

Не давайте розгулятися сумним думкам, які можуть довести вас до депресії – у прямому значенні цього слова: постарайтеся знайти позитивне навіть у тому, що ви звикли вважати негативним.

Стрілець

Відмовтеся від непродуктивного спілкування: розмови про все і одночасно нема про що можуть призвести до конфлікту, який спалахне з нічого – чи варто говорити про те, що він призведе до плачевного результату.

Козеріг

Щоб завтра розпочати роботу над важливим професійним проектом, сьогодні потрібно підготуватися до неї: перш за все закрити всі питання, які навіть теоретично можуть гальмувати вас.

Водолій

Вам сьогодні – втім, як і завжди – небажано хапатися своїми досягненнями у професії, фінансах та особистому житті: ви банально можете наврочити самі себе та втратити те, що маєте.

Риби

Займаючись господарськими турботами, не хапайтеся за все відразу – великий ризик того, що їжа пригорить, а вода у ванній переллється через край: краще складіть докладний план і чітко дотримуйтесь його.

You cannot copy content of this page