fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 21 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 21 ЛИСТОПАДА

Овен

Небажано робити покупки, навіть якщо мова йтиме лише про запаси продуктів на найближчий тиждень: швидше за все, вони виявляться з терміном придатності, що закінчується, а то й зовсім простроченими.

Телець

Вирушаючи на шопінг, будьте максимально обережні з грошима: сьогодні можна не тільки витратити значну суму грошей, завдавши втрат своєму бюджету, але й придбати те, що вам зовсім не потрібно.

Близнюки

Сьогодні зірки рекомендують вам поєднати домашню роботу та відпочинок: і якщо зранку можна і потрібно займатися господарськими справами, то після обіду необхідно погуляти на свіжому повітрі – у лісі чи парку.

Рак

Навіть якщо ваш настрій залишить бажати кращого, не варто замикатися в собі: спілкування з іншими людьми не тільки розважить вас, але й дасть інформацію до важливих роздумів.

Лев

Необхідно відмовитися від будь-яких поїздок, оскільки успіхом вони сьогодні не увінчаються, краще – зрозуміло, по можливості – взагалі не залишати стіни свого будинку, тим більше що вони завжди мають чим зайнятися.

Діва

Хронічні захворювання, які – з великою ймовірністю – можуть загостритися в цей день, необхідно лікувати за схемою, яку раніше склав вам лікар – тільки так вдасться уникнути нездужання.

Терези

Будь-яке творче заняття – незалежно від того, чи є воно для вас роботою чи хобі – сьогодні будуть приречені на успіх: не втрачайте щасливого шансу створити щось по-справжньому цінне.

Скорпіон

Не давайте розгулятися сумним думкам, які можуть довести вас до депресії – у прямому значенні цього слова: постарайтеся знайти позитивне навіть у тому, що ви звикли вважати негативним.

Стрілець

Відмовтеся від непродуктивного спілкування: розмови про все і одночасно нема про що можуть призвести до конфлікту, який спалахне з нічого – чи варто говорити про те, що він призведе до плачевного результату.

Козеріг

Щоб завтра розпочати роботу над важливим професійним проектом, сьогодні потрібно підготуватися до неї: перш за все закрити всі питання, які навіть теоретично можуть гальмувати вас.

Водолій

Вам сьогодні – втім, як і завжди – небажано хапатися своїми досягненнями у професії, фінансах та особистому житті: ви банально можете наврочити самі себе та втратити те, що маєте.

Риби

Займаючись господарськими турботами, не хапайтеся за все відразу – великий ризик того, що їжа пригорить, а вода у ванній переллється через край: краще складіть докладний план і чітко дотримуйтесь його.