fbpx

Ранковий гороскоп на 21 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Сьогодні все у вашому житті стрімко почне змінюватися на краще. Щоправда, для цього доведеться виконати кілька умов, зокрема, від вас буде потрібна повна згода та гаряче бажання взаємодіяти з оточуючими.

Телець – Цей день не повинен закінчитися на тужливій ноті, і вам доведеться зробити для цього все необхідне. Приділіть півгодини обмірковуванню планів на найближчий час.

Близнюки – Сьогодні, коли у вас з’явиться гостре бажання з когось пожартувати (а вже в тому, що воно з’явиться, можете не сумніватися), докладіть максимум зусиль, щоб жертва не змогла потім вас вирахувати. Можливі наслідки.

Рак – Сьогодні найважчою проблемою може стати вирішення питання про вибір кольору хустки. Решту труднощів викликати не повинно.

Лев – Сьогодні зовсім невідповідний день для особистого бізнесу, так що, якщо вам доведеться займатися саме ним, постарайтеся відкласти всі важливі рішення на потім.

Діва – Процес прийняття великого та важливого рішення буває приємний сам собою. Однак хоч би скільки він вам подобався, його все-таки доведеться закінчити, інакше рішення так і залишиться неприйнятим.

Терези – Якщо у вашому житті трапиться невдалий день, це ще не означатиме кінця світу. Може, ви просто робите щось не так? Огляньтеся.

Скорпіон – Було б бажання, а можливість і сили у вас знайдуться. Доведеться терміново чогось захотіти – не пропадати даремно такому дню, коли ви практично всемогутні.

Стрілець – Сьогоднішній день хороший для того, щоб започаткувати новий проект, на який ви схильні покладати великі надії. Існує велика ймовірність, що надії виправдаються.

Козеріг – Як це зазвичай і трапляється, щось таємне сьогодні сподобається стати явним. Під знаком цієї несподіваної новини цей день і пройде.

Водолій – Якщо ви сьогодні чогось не зрозумієте, це може не найкращим чином вплинути на вашу подальшу життєдіяльність. Тож краще десять разів перепитайте.

Риби – День цей не принесе вам великого задоволення, бо можливий прояв неповаги до вашої персони. Якщо ви не можете змиритися з такою перспективою, не показуйтесь нікому на вічі.

You cannot copy content of this page