fbpx

Ранковий гороскоп на 21 травня для кожного знаку зодіаку

Овен
Прикиньтесь здивованим, коли вам урочисто піднесуть щось давно вам відоме. Що вам варте, а хтось буде цілий день щасливим ходити.

Телець
Не дуже зручний день для пошуку винних. Тим більше, що ситуація може виявитися значно складнішою, ніж ви думаєте. Намагайтеся не робити різких рухів.

Близнюки
Найкраще, що сьогодні можна зробити – це спокійно та розважливо прийняти те, що відбувається. Нинішній день не надто підходить для вулканування бурхливими емоціями.

Рак
Сьогодні ви будете напрочуд доброзичливі та миролюбні. Ви готові докласти всіх зусиль, щоб уникнути найменших конфліктів. Ви їх уникнете, хоч і заробите репутацію блаженного.

Лев
Якщо вам доведеться зіткнутися з проблемою вибору, можете бути спокійні – ви не помилитеся. Тільки не дозволяйте нікому впливати на свою думку.

Діва
При вирішенні того чи іншого питання сьогодні зазирайте в гаманець. Можливо він зможе підказати вам відповідь.

Терези
Ви готові розпочати багатообіцяючий новий проект, але не наважуєтеся, боячись провалу. Починайте сміливо, на вас чекає удача.

Скорпіон
Сьогодні ви будете високо, і, що важливо, гідно оцінені оточуючими. Причому розглядатимуться як зовнішні ознаки, екстер’єр, так би мовити, так і багатство, та різноманітність вашого внутрішнього світу.

Стрілець
Сьогодні ви можете відчути себе незаслужено скривдженим, проте перш, ніж заявляти про це, подумайте, в чому, власне, причина цієї неприємності. Можливо не варто трясти повітря, і краще всерйоз замислитися над необхідністю докорінних змін у власному житті.

Козеріг
Сьогодні ви будете стурбовані проблемами морально-етичного характеру. Будьте розсудливі. Пам’ятайте, що світ принаймні частково такий, яким ми його робимо.

Водолій
Сьогодні ви будете найсуворішим із усіх своїх критиків. Невдоволення собою може ґрунтовно зіпсувати вам настрій, доведеться щось зробити, щоб його втихомирити.

Риби
Сьогоднішній день створено для кохання. Використовуйте його з толком.

You cannot copy content of this page