fbpx

Ранковий гороскоп на 22 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви можете цілий день провести в роздумах, як би краще виконати те чи інше завдання, виробити розкішний, багатоступінчастий план дій і не встигнути здійснити задумане. Прикро буде.

Телець

Видаліть питання з рівняння, що описує сьогоднішній день. І тут його вдасться успішно вирішити. Якщо ж усі ваші проблеми – фінансові, то їх краще трохи відкласти.

Близнюки

Сьогодні хтось необтяжений почуттям поваги до ближнього може повністю розбити вам день лише тому, що йому щось спало на думку. Намагайтеся не планувати нічого важливого на цей день.

Рак

Якщо ви бажаєте виступити соло, підберіть місце та час правильно. Буде надзвичайно прикро, якщо ваш виступ пройде непоміченим.

Лев

Сьогодні можете не побоюватися занудливих людей. Якщо їм і вдасться привернути до своєї сумної особи вашу увагу, то настрої вони вам зіпсувати не зможуть.

Діва

Сьогодні все довкола вас буде дещо туманно. Не маючи можливості скласти собі ясну картину, не варто ризикувати, наважуючись на активні дії. Цей день краще провести в блаженному байдику.

Терези

Знайти вірний підхід до потрібної вам людини допоможе спільне з ним хобі. Якщо такого немає – дізнайтеся, що взагалі його цікавить, і дійте відповідно.

Скорпіон

Ви сьогодні будете нескінченно альтруїстичні, що, безперечно, непогано. Проте заради власної душевної рівноваги вам варто уникати людей, які надміру охоче користуються плодами вашого альтруїзму. Ресурси ваші обмежені.

Стрілець

Між вами та вашою половиною сьогодні можуть виникнути деякі розбіжності, що може призвести до довготривалої сварки. У цій ситуації незайвою виявиться допомога третьої особи.

Козоріг

Людина за визначенням тварина стадна, тому законам натовпу має слідувати. Якщо ж ви не хочете миритися з подібним становищем – не будьте ласкаві, але вас потріплють.

Водолій

Говорять, що дарувати подарунки майже так само приємно, як і отримувати. Дуже можливо, що сьогодні вам доведеться ще раз перевірити це твердження на практиці.

Риби

Сьогодні вам швидше за все доведеться піти на компроміс. Це все ж таки краще, ніж вступати у відвертий конфлікт. Тим більше, що останнє ви завжди встигнете зробити.

You cannot copy content of this page