fbpx

Ранковий гороскоп на 22 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 22 ЛИСТОПАДА

Овен

Сьогодні небажано розпочинати роботу над новими проектами та підписувати документи, в яких йдеться про великі грошові суми: великий ризик помилки, тому варто почекати хоча б пару днів.

Телець

Потужну енергію, яку відпустять вам зірки в цей день, не варто витрачати на вирішення незначних питань, хоч би які властивості вони були: братися потрібно тільки за серйозні та довгограючі проекти.

Близнюки

Не реагуйте на провокації, на які сьогодні не скупитися недоброзичливці: нехай вони самі “варяться” у своєму негативі – пам’ятайте, що до вас він не має жодного відношення.

Рак

Постарайтеся зробити так, щоб ваші думки сьогодні були тільки добрими та максимально корисними: все, що сьогодні прийде вам з голову, згодом стане реальністю – подбайте про те, щоб вона була позитивною.

Лев

Незважаючи на те, що на календарі понеділок, який вважається стартом професійних проектів, не поспішайте здійснювати подвиги – вирішення серйозних питань навряд чи чекає на успіх, тому зосередьтеся на рутині.

Діва

Люди, які негативно налаштовані до вас, не зможуть приховати своїх щирих намірів, тому вам легко вдасться їх викрити: чи варто говорити, що їх варто вивести за коло свого спілкування?

Терези

День, коли категорично не можна хвилюватися, навіть якщо привід для негативних емоцій здасться вам вагомим: вони можуть підштовхнути вас до дій, за які вам може бути соромно.

Скорпіон

День, коли можна – і потрібно – будувати плани на майбутнє – причому як у професійному, так і в особистому плані: вам вдасться вибрати саме ті цілі, які можна буде блискуче втілити в життя.

Стрілець

Зверніть особливу увагу на знаки, які вищі сили надсилатимуть вам сьогодні: як правило, ви ними нехтуєте, але сьогодні вони підкажуть вам, як з вигодою для себе вийти з обставин, що склалися.

Козеріг

Сьогодні вас може підвести здоров’я: особливої ​​уваги вимагатиме самопочуття тих представників вашого знака, які страждають від хронічних захворювань – їм треба тримати під рукою свої ліки.

Водолій

Заплануйте на сьогоднішній день візит до родичів – особливо це стосується батьків: можливо, вам варто – нарешті! – познайомити їх із людиною, яку ви називаєте своєю другою половинкою.

Риби

Велика небезпека витрачати сили, приплив яких ви відчуєте сьогодні, на вирішення рутинних та другорядних питань: якщо серйозних цілей не передбачається, акумулюйте енергію для наступних днів.

You cannot copy content of this page