fbpx

Ранковий гороскоп на 22 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Сьогодні вам варто звернути максимальну увагу на встановлення та підтримку різноманітних контактів. Не турбуйтеся, якщо весь день піде на листування або телефонні розмови – це принесе користь у майбутньому.

Телець – Ваші плани на сьогодні можуть похитнутися під тиском зовнішніх сил. Доведеться поборотися, якщо ви все-таки хочете втілити їх у життя.

Близнюки – Сьогодні можете дозволити собі розслабитися, вигнати відчуття недовіри до будь-кого і взагалі відмовитися від неприємних думок. Завтра надолужить.

Рак – Сьогодні світ здаватиметься вам місцем сірим і нудним доти, доки ви не бажаєте його розфарбувати. Сходіть у гості або запросіть гостей до себе.

Лев – Дослухайтеся до голосу своєї інтуїції. Сьогодні, можливо, до вас прийде осяяння. Так що, якщо ви відчуваєте, що повинні вчинити певним чином, але не в змозі пояснити причину – дійте.

Діва – Сьогодні у вас буде можливість внести деяку різноманітність у рутинну течію днів, провівши невеликий експеримент із несподіваними наслідками. Сумувати не доведеться.

Терези – Сьогодні вам варто відволіктися від думок егоцентричного характеру та подумати про рідних, близьких та інших представників роду людського. Може статися, що останнім часом ви стали надто вимогливими до них, і надто м’якими до себе.

Скорпіон – Ви настільки заглибилися у пошуки досконалості, що можете залишитися на самоті. Ніхто не ідеальний настільки, щоб задовольняти ваші запити. Може, варто їх трохи переглянути?

Стрілець – Так важко зберігати терпіння, перебуваючи на порозі великих та дуже важливих для вас подій. Проте доведеться, інакше ви ризикуєте завадити їм статися.

Козоріг – Сьогоднішній день ознаменується нападом бурхливої діяльності, в яку буде залучений кожен, хто матиме нещастя потрапити вам на очі. Ви ризикуєте перевтомитися.

Водолій – Сьогодні досягне успіху той, хто здатний не тільки читати, а й писати між рядками, причому, бажано, без помилок.

Риби – Якщо вам сьогодні пощастить, то одне із ваших знайомств перетвориться на справжню дружбу. Тож ловіть успіх за хвіст і навіть не думайте про те, щоб відкласти полювання на завтра.

You cannot copy content of this page