fbpx

Ранковий гороскоп на 22 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 22 СІЧНЯ

Овен – Не варто слухати плітки, навіть якщо вони здадуться вам цікавими: людина, яку вони торкатимуться, може не зрозуміти, що вами рухала виключно пуста цікавість, і визнати вас своїм ворогом.

Телець – Небажано братися за важливі справи, від яких ваша подальша кар’єра залежить: великий шанс провалити їх, навіть не розпочавши роботу, тому бажано зосередитися на щоденній рутині.

Близнюки – Представники вашого знака, мабуть, єдині у всьому Зодіаку, кому нинішня місячна доба принесе успіх і виграш: доля приготувала для вас важливий професійний шанс – не проґавте його.

Рак – Тим з вас, хто налаштований на сприятливі професійні чи особисті зміни, зірки наполегливо радять не поширюватися з цього приводу: розповівши про свої плани, ви можете злякати успіх.

Лев – Спроба поговорити з близькою людиною про майбутнє ваших стосунків, швидше за все, натрапить на стіну нерозуміння і обернеться невдачею, тому має сенс перенести пояснення на інший час.

Діва – Не ігноруйте свої домашні обов’язки, інакше близькі вам люди можуть подумати, що ви байдужі не лише до свого будинку, але й до тих, хто в ньому живе – важко сказати, куди це вас заведе.

Терези – Сьогодні – втім, як і будь-якого іншого дня – вам не слід смітити грошима: покупки, зроблені в цей час, виявляться невдалими і не залишать по собі нічого, крім жалю.

Скорпіон – Дратівливість, яку ви відчуєте в цей час, буде продиктована втомою – як моральною, так і фізичною, тому позбутися її допоможе відпочинок – найкраще на свіжому повітрі.

Стрілець – Прибирання, затіяне вами сьогодні в будинку, допоможе позбутися як бруду і сміття, так і негативної енергетики, яка накопичилася в ньому останнім часом: після її закінчення ваш настрій покращиться.

Козеріг – Хоч би як вам хотілося виконати – і перевиконати – свої професійні плани, яким, як правило, не заважає навіть вихідний день, подумайте про своє здоров’я – відкладіть справи та відпочиньте.

Водолій – Фізична слабкість, яку ви відчуєте з самого ранку, викличе у вас роздратування аж до агресії, а це означає, що, щоб уникнути сварок, вам необхідно максимально скоротити спілкування з оточуючими.

Риби – Представникам вашого знака сьогодні необхідно відмовитися навіть від побутових турбот, про те, щоб нести роботу додому, і мови бути не може – перевтома несприятливо позначиться на вашому здоров’ї.

You cannot copy content of this page