fbpx

Ранковий гороскоп на 22 травня для кожного знаку зодіаку

Овен
Дозвольте вплинути на власну думку, можливо це виявиться корисним. Упертість сьогодні все одно продуктивною не буде – то навіщо ж мучитися самому і мучити інших?

Телець
Сьогодні вам можна все, тільки в жодному разі не грайте у хованки. Загубитеся.

Близнюки
Сьогоднішній день може виявитися неприємним. Ви можете виявити, що досить близька вам людина не заслуговує на ту довіру, яку ви їй надавали.

Рак
На сьогодні цілком достатнім вкладом у розвиток подій будуть добрі наміри, які ви виношуєте. Активні дії протипоказані.

Лев
Сьогоднішній день не дуже добре підходить для ведення переговорів та інших ділових бесід, зате ідеальний для здійснення вже обговорених завдань. Чим варто зайнятися.

Діва
Нині ви від душі повеселитеся, хоч би нудним не здалося початок дня. Будь-які двері будуть відчинені для вас сьогодні.

Терези
Сьогодні ви почуватиметеся Гулівером серед ліліпутів. Все здаватиметься вам дрібним: і думки оточуючих, і їхні турботи. Намагайтеся утриматися від того, щоб їм про це повідомити.

Скорпіон
Ви схильні вимагати від життя (і від заодно) занадто багато. Не варто так витрачати себе, задоволення від життя можна розтягнути.

Стрілець
Займіться сьогодні чимось вам нехарактерним. У вас це чудово вийде, а задоволення ви від цього отримаєте значно більше, ніж від звичних справ.

Козеріг
Сьогоднішній вам варто присвятити вивченню чужих помилок у ситуації схожій на вашу. Це не залишить вам часу на те, щоби наробити власних.

Водолій
Егоїзм, безсумнівно, корисна риса характеру, але завжди вітається оточуючими. Вибирайте на що не зважати.

Риби
Сьогодні вам не варто бути надмірно підозрілим. В якісь повіки з вами будуть абсолютно щирі, навіщо все псувати, висловлюючи сумніви?

You cannot copy content of this page