fbpx

Ранковий гороскоп на 22 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 22 ЖОВТНЯ

Овен

Не варто спілкуватися з людьми, які вам неприємні: навіщо витрачати нервову енергію на з’ясування стосунків із тими, кого зневажаєш, якщо можна використати її з користю – наприклад, на роботу.

Телець

Апломб, з яким ви сьогодні праворуч і ліворуч роздаватимете непрошені поради, дратуватиме оточуючих, тому трохи скромності і стриманості вам не завадить.

Близнюки

Вирішити всі завдання, намічені на сьогодні, можна буде лише за наявності чіткого плану, в якому будуть чіткі відповіді на питання, що, в якій черговості робити і які засоби при цьому використовувати.

Рак

Оскільки представники вашого знака “плавають” тільки в чистій воді, вам не важко утриматися від злих слів і недобрих думок – інакше бумеранг не змусить себе довго чекати.

Лев

Приступати до реалізації важливих проектів напередодні вихідних – завдання явно безперспективне: за суботу та неділю ентузіазм уляжеться, і все треба буде починати спочатку, тож краще завершити старі справи.

Діва

Сон, який ви побачите цієї ночі, допоможе зорієнтуватися у відносинах з близькою людиною, які, на вашу думку, зайшли в глухий кут: насправді все не так погано, як здається на перший погляд.

Терези

Небажано порушувати чужий особистий простір, навіть якщо йдеться про близьку вам людину: подумайте про те, що їй теж колись потрібно відпочивати від спілкування і дайте йому “вихідний”.

Скорпіон

До реалізації важливого проекту необхідно розпочинати поступово, без різких рухів: так, сьогоднішній день бажано присвятити складання докладного плану – втілити його в життя можна буде після вихідних.

Стрілець

Не найвдаліший день для ділових переговорів – вам не вдасться порозумітися з партнерами, тому такі зустрічі краще перенести на інший день, а сьогодні навести лад у документах.

Козеріг

Справами сьогодні потрібно займатися спокійно і неквапливо – без підвищеного ентузіазму, у такому напруженому режимі легко можна буде зробити багато помилок, які вимагатимуть переробок.

Водолій

Сьогодні, як ніколи, важливо чергувати роботу з відпочинком, інакше ви дуже швидко видихнетеся і не зможете довести до пуття навіть найпростіші – примітивні – справи.

Риби

Перш ніж докоряти близькій людині за властиві їй недоліки, згадайте про те, що і ви не без гріха, але вас приймають таким, яким ви є – визнайте за іншими таке ж право.

You cannot copy content of this page