fbpx

Ранковий гороскоп на 23 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ще можете дозволити собі полестувати, в черговий раз все обміркувати, але нічого поки що не робити. Проте, міркуванням, все ж таки доведеться надати більш-менш закінченого вигляду, бо наступного дня доведеться братися за активні дії.

Телець

Сьогодні, більш ніж будь-коли раніше, вам необхідно тримати те, що відбувається під невсипущим контролем. Варто на секунду відволіктися – і все піде навперейми.

Близнюки

Сьогодні дуже багато залежатиме від того, з ким ви проведете цей день. Вибирайте самі.

Рак

Сьогодні вам не варто особливо скромничати, якщо вам є, що сказати – скажіть це вголос. Інакше, на вашу думку можуть перестати зважати надовго.

Лев

Сьогодні найімовірнішим почуттям для вас буде нудьга. Впоратися вам з нею навряд чи вдасться, так що постарайтеся знайти ще когось у такому ж сумному настрої. Разом ви нудьгуватимете продуктивніше.

Діва

Намагайтеся мислити логічно і обережно, інакше ваша уява може завести вас туди, звідки вибратися без сторонньої допомоги буде дуже проблематично.

Терези

Сьогодні вас тягне в далекі дали на пошуки пригод. Втім, якщо перше бажання (далі) може виявитися скрутним для виконання, то умов задоволення другого ви зможете знайти в надлишку і вдома.

Скорпіон

Вам необхідно відчути себе гостро необхідним. Пошукайте, кому ви могли б допомогти сьогодні. У крайньому випадку переведіть стареньку через вулицю, тільки виберіть старше, а то ще чинити опір стане.

Стрілець

У вас багата уява, скористайтеся ним, щоб розфарбувати світ навколо вас. Якщо шпалери у вітальні вам не дасть розмалювати дружина/чоловік/бабуся/теща/і т.д., придумайте щось невинніше.

Козоріг

Сьогоднішній день краще присвятити справам маловажним, що стосуються лише вас особисто. Поменше балакайте, нині навколо вас буде надто багато зацікавлених вух.

Водолій

Відкладіть вирішення будь-якого питання, де потрібна категорична відповідь “так” чи “ні”. Як би ви не відповіли сьогодні, назавтра вам, напевно, захочеться змінити думку.

Риби

Уникайте публічних суперечок сьогодні. Якщо у розмові братиме участь більше двох людей, то вони з великим ступенем ймовірності можуть об’єднатися проти вас.

You cannot copy content of this page