fbpx

Ранковий гороскоп на 23 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 23 ГРУДНЯ

Овен – Не варто битися головою об стіну, намагаючись вирішити проблему, яка докучає вам останнім часом: зірки рекомендують вам… відпустити її, тоді все влаштується найнесподіванішим – і приємним для вас – чином.

Телець – Незважаючи на загальний позитивний настрій дня, не варто призначати сьогодні важливі ділові переговори, якщо їхньою метою є підписання серйозних документів – навряд чи вам вдасться це зробити.

Близнюки – Зірки радять представникам вашого знаку знизити фізичну активність: не варто не лише займатися спортом, але й багато ходити пішки – витрачені сили краще заощадити для розумової роботи.

Рак – Переживати з приводу подій, по суті яких не розібралися, – улюблене заняття представників вашого знака, тоді як все в результаті виявиться з точністю навпаки – не погано, а добре.

Лев – Зірки не радять вам накидатися на роботу як голодному на їжу: коефіцієнт вашої корисної дії сьогодні буде вкрай низьким, тому зірки радять обмірковувати справи, а не займатися ними.

Діва – Вибираючи справи на сьогоднішній день, відмовтеся від побутових турбот, все одно успішними вони сьогодні не стануть: краще займіться рутиною, що накопичилася на роботі – вам вдасться швидко підтягнути всі “хвости”.

Терези – Естетична насолода, яку можна отримати з різних джерел – як від пейзажів у музеї, так і від картин природи – підніме вам не тільки настрій, а й рівень енергетики.

Скорпіон – День, коли не варто давати волю своїм почуттям – хоч би якими – позитивними або негативними – вони не були: у будь-якому випадку ви можете не впоратися з собою і допустити серйозний промах.

Стрілець – Зіткнувшись із підлістю чи зрадою когось із оточуючих вас людей, не варто з’ясовувати з ним стосунки, все одно ви нічого не зможете йому довести – просто виведіть його за коло спілкування.

Козоріг – Якщо вам потрібно обговорити з кимось із родичів серйозне – наприклад, житлове – питання, кращого часу не знайти: сьогодні вам вдасться розставити всі крапки над “і”, залишившись при цьому в добрих відносинах.

Водолій – Будьте готові до зустрічі з давнім знайомим, який найнеймовірнішим чином вирішить проблему, що докучає вам – не забудьте подякувати йому за добру і діяльну участь у вашій долі.

Риби – Визначаючись із професійним завданням на сьогоднішній день, ставте планку якомога вище: справа в тому, що вам у будь-якому випадку вдасться її подолати, і згодом ви пошкодуєте, що поскромничали.

You cannot copy content of this page