fbpx

Ранковий гороскоп на 23 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні кількість витрачених на досягнення якоїсь мети зусиль може досягти абсолютно неймовірних розмірів, проте толку від цього ніякого не буде. Можливо, краще за цю справу і не братися.

Телець

Сьогодні вам, можливо, доведеться займатися чимось, що не принесе вам великого задоволення. Однак, навіть маючи можливість від цього відвернутися, краще цю роботу виконати, інакше ви ризикуєте зіткнутися з найнеприємнішими наслідками.

Близнюки

Ви схильні занадто серйозно ставитися до своїх обов’язків. Безумовно, ви певною мірою відповідальні за те, що відбувається, але це не означає, що все слід приймати так близько до серця. Take it easy.

Рак

Немає більшого успіху, аніж похвала шанованих вами людей. Сьогодні у вас буде шанс заслужити на неї, дерзайте.

Лев

Сьогодні вам належить спілкування з якоюсь людиною, яка викликатиме швидше роздратування, ніж бажання з нею розмовляти. Не поспішайте позбутися його – у найближчому майбутньому він дуже і дуже знадобиться.

Діва

Сьогодні ви не соромлячись можете експлуатувати ближніх, вони будуть просто щасливі вам догодити. Необхідно тільки дати кожному з них зрозуміти, що він, мовляв, і є найбільш незамінною з усіх осіб, що є в наявності. І людина – ваша, причому з тельбухами.

Терези

Ви давно відкладали вирішення якогось питання, але, схоже, його нарешті потрібно вирішити. Найпростіший і найшвидший спосіб – сказати “ні”, проте подібний вихід зі становища не завжди виправдовується згодом.

Скорпіон

Сьогодні протягом подій відбудуться різкі зміни, які не зможуть вас не торкнутися. Найімовірніше у вас додасться клопоту, але можна припустити, що вони (клопоту) будуть приємними.

Стрілець

Ви можете потрясти людей тим, що кажете. Ваше вільнодумство перевершить усі розумні межі. Ніщо для вас не буде таким важливим, як новизна у всьому. За один день ви досягнете того, чого багато хто не може зробити за роки – репутація трохи божевільного ексцентрика вам забезпечена.

Козеріг

Встигніть відступити, перш ніж ви серйозно образите когось, хто вам небайдужий. Сьогодні вам доведеться контролювати себе щосекунди, щоб не наговорити зайвого.

Водолій

Сьогодні вам, напевно, захочеться змін. Можете без побоювання міняти все, що заманеться, але на одну область, а саме, на сферу особистих уподобань руку краще не піднімати.

Риби

Сьогодні терпіння буде не просто гідністю. Воно буде потрібне вам як повітря. Надто вже багато підводного каміння чекатиме на вашу надто емоційну натуру.

You cannot copy content of this page