fbpx

Ранковий гороскоп на 23 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 23 ЛИПНЯ

Овен

Поставивши перед собою мету – як професійну, так і особисту, необхідно йти до неї, незважаючи на перешкоди, що виникають на шляху, інакше на успіх можна не сподіватися.

Телець

Сьогодні важливо у всьому поступатися близькій людині, свідомо відмовляючись від конфлікту, інакше на поверхню може вийти взаємне невдоволення, що накопичилося, що не доведе до добра.

Близнюки

Нові люди, які в цей день можуть з’явитися у вашому оточенні, не такі прості, як може здатися на перший погляд – щоб уникнути неприємних сюрпризів, необхідно бути обережними.

Рак

Спілкування з оточуючими людьми ускладнить взаємне нерозуміння, яке буде зумовлене негативними енергіями дня: щоб не порушити рівновагу у відносинах із близькими, краще не йти на конфлікт.

Лев

Велика ймовірність того, що хтось із колег попросить вас підмінити його – зірки наполегливо рекомендують вам не брати на себе чужі обов’язки, ви можете не помітити закладеного в цьому проханні каверзи.

Діва

Пропозиція нового місця роботи може здатися більш ніж спокусливою, проте від неї краще відмовитися – насправді все буде не так просто, як здасться на перший погляд.

Терези

Небажано втручатися з чужі конфлікти, навіть якщо вам здасться, що одну з його сторін несправедливо кривдять – швидше за все, ситуація має підводні камені, що спотворюють її сприйняття вами.

Скорпіон

Перед тим як підписати якийсь документ, навіть якщо на перший погляд він здасться вам незначним, уважно прочитайте його зміст, інакше можна пропустити щось дуже важливе.

Стрілець

Спілкування з недоброзичливо налаштованими по відношенню до вас людьми, навіть якщо ви змушені жити або працювати поряд з ними, краще звести до мінімуму – воно загрожує серйозним конфліктом.

Козеріг

У цей день важливо дотримуватися помірності у всьому – роботі, емоціях і навіть харчовому раціоні: будь-яка надмірність може призвести до непередбачуваних і, що важливо, неприємних наслідків.

Водолій

Від фінансових операцій – навіть найнезначніших, у вигляді поповнення телефонного рахунку – сьогодні треба відмовитися: навіть незначна помилка може спричинити втрати.

Риби

У тому, що слово не горобець, вам сьогодні доведеться переконатися на власному досвіді, якщо, звичайно, ви не візьмете правило спочатку думати і тільки потім – говорити.

You cannot copy content of this page