fbpx

Ранковий гороскоп на 23 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 23 ЛИСТОПАДА

Овен

Особливу удачу день обіцяє тим, хто займається бізнесом: велика ймовірність серйозних проривів у його розвитку – наприклад, можна буде підписати договір, який незабаром принесе солідний прибуток.

Телець

Те, як представники вашого знака проведуть нинішній день, залежить від них самих: постарайтеся ставитися до людей максимально доброзичливо, і вони обов’язково дадуть відповідь вам тим же.

Близнюки

На роботі не вступайте до коаліції одних співробітників проти інших, не дружіть проти когось – інакше ви можете опинитися у вкрай неприємному становищі, з якого важко виплутатися.

Рак

Навіть якщо хтось із оточуючих вас людей заслужить ваше несхвалення, не поспішайте показувати йому своє негативне ставлення: можливо, краще промовчати, ніж, образивши людину, нажити ворога в її обличчі.

Лев

У спілкуванні з оточуючими сьогодні необхідно тримати дистанцію, причому це стосується не тільки сторонніх, а й близьких людей: саме вони сьогодні, самі того не бажаючи, можуть дуже боляче вас зачепити.

Діва

Перш ніж поставити свою візу під документом, необхідно ретельно його вивчити – інакше допущена кимось помилка – чи друкарська помилка – в майбутньому може стати причиною серйозної проблеми.

Терези

Не поспішайте вірити на слово людині, яку погано знаєте, навіть якщо те, що вона скаже, збігається з вашим баченням ситуації – цілком можливо, що і ви, і він лише видаєте бажане за дійсне.

Скорпіон

Будьте обережні з нав’язливими думками: навіть рядок з популярної пісеньки, багаторазово повторений, стане аффірмацією і, програвшись у житті, створить у ній проблеми.

Стрілець

Зняти напругу, яка може долати вас із самого ранку, легко можна буде за допомогою спілкування з приємними вам людьми – друзями, родичами – особливо дітьми – та коханими.

Козеріг

Успішним виявиться будь-яких фінансових питань, але особливі надії варто покладати на повернення боргів, на які ви вже встигли махнути рукою – настав час отримати давні та забуті гонорари.

Водолій

Займаючись роботою, не забувайте про своє хобі: велика ймовірність того, що вам вдасться досягти в ньому серйозних висот і, як наслідок, непогано на цьому заробити: як відомо багато грошей не буває, особливо в наш час.

Риби

Не слухайте плітки про близьку людину, які вам з радістю передаватимуть сьогодні, а щоб зрозуміти, навіщо їх вирішили довести до вашого відома, подумайте про те, в чому полягає інтерес пліткаря.

You cannot copy content of this page