fbpx

Ранковий гороскоп на 23 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 23 ЛЮТОГО

Овен – Підписання важливих документів – як професійної, так і фінансової якості – краще перенести на інший час: сьогодні, на думку астролога, їхнє оформлення буде невдалим.

Телець – Є ймовірність провокацій з боку недружніх вам людей, мета яких – вивести вас на емоції та уявити в очах оточуючих неадекватними людьми, тому не варто їм піддаватися.

Близнюки – Відповідь на важливе життєве – чи професійне – питання дадуть не знаки ззовні, а власний внутрішній голос – головне, не відмахуватися від нього, а взяти до уваги те, що він повторить кілька разів.

Рак – Вам душевну рівновагу важливо дотримуватись завжди, але сьогодні – особливо: “розхитавши” свої емоції, ви потім довго не зможете повернути їх у вихідний стан, що негативно позначиться як на житті, так і на роботі.

Лев – Виконуючи професійні обов’язки, головне сьогодні – брати на себе занадто багато: ви можете дуже швидко “видихнутися”, а невиконані завдання негативно позначаться на вашій репутації.

Діва – Сьогодні вам варто – хоча б на якийсь час – відмовитися від побутових турбот – вони будуть тягнути вас вниз, тоді як вам потрібно прагнути вгору: виправити ситуацію допоможуть музика, поезія, театри та музеї.

Терези – Постарайтеся не хвилюватися, навіть якщо вам здасться, що у вас є для цього серйозний привід: насправді все зовсім не так страшно, але ви все зрозумієте не одразу, і на той час примудріться серйозно звестися.

Скорпіон – Сьогодні представникам вашого знака як ніколи важливо стежити за своїми емоціями і не давати їм “переливатися” через край: нервозний стан – поганий порадник, великий ризик зробити серйозну помилку.

Стрілець – Не варто продовжувати стосунки з людиною, яка постійно провокує вас на негативні енергетичні сплески: знайдіть у собі сили визнати, що вона – ваш ворог, і виведіть її з кола спілкування.

Козоріг – Для того, щоб на думку прийшли продуктивні ідеї, пов’язані з вашою роботою, необхідно думати про хороше: позитив заблокує порожні мислеформи та активізує креативне мислення.

Водолій – Вирішити давню проблему допоможе новий знайомий, який з’явиться у вашому житті раптово, але цілком закономірно – ви впораєтеся і без його допомоги, але вона значно прискорить процес.

Риби – Працездатність у цей день може просто зашкалювати, але це не означає, що список намічених справ має бути нескінченним – вирішуйте питання в міру їхньої важливості для вас, а не хаотично і вразки.

You cannot copy content of this page