fbpx

Ранковий гороскоп на 23 травня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вам, можливо, знадобиться хоча б невеликий перепочинок. Перекладіть тягар відповідальності на чужі плечі – відразу стане легше дихати. А потім зможете його забрати, якщо захочете.

Телець
Сьогодні вам варто відвідати якесь багатолюдне і, бажано, ненудне місце. Провівши цей день у гордій самоті, ви позбавите себе та інших чудової розваги.

Близнюки
Сьогодні ніщо не стоятиме між вами та виконанням ваших бажань. Головне з ваших переваг сьогодні – здатність посміятися над собою.

Рак
Сьогодні вам варто прислухатися до порад оточуючих. Серед них може бути досить несподівана ідея.

Лев
Розгляньте картину того, що відбувається в цілому, і лише потім займайтеся розгляданням дрібних деталей. Між ситуацією на роботі та домашніми проблемами є відома подібність, так що, за умови правильного підходу, ви можете вбити двох зайців відразу.

Діва
Сьогодні ви зможете з легкістю заробити репутацію жахливого зануди. Якщо подібна перспектива вас не тішить, докладіть всіх зусиль до того, щоб рідше розкривати рота і ширше посміхатися.

Терези
Ви у своїй уяві створили деяку ідеалізовану картину, яка повинна відображати реальну сутність вашого партнера, але, очевидно, з цим завданням не справляється. Розплющте очі.

Скорпіон
Сьогодні вам варто переглянути та, можливо, переосмислити те, що ви робили останнім часом. Можливо, вам заманеться щось змінити.

Стрілець
Сьогодні роль першої скрипки, хоч би як прикро це для вас звучало, вам належати не буде. Не варто за неї боротися, ви зіпсуєте собі репутацію.

Козеріг
Сьогодні вам на думку спадатимуть найдивніші ідеї. Можливо, якусь із них і варто реалізувати, що надовго забезпечить вам репутацію людини з легкою божевільною, а отже – геніальною.

Водолій
Сьогодні у вас прокинеться ораторський дар. Ви здатні будете переконати будь-кого в чому забажаєте. Можете підробити комівояжером.

Риби
Не можна сказати, що всі ваші справи приречені на успіх, але у вас є все необхідне для його досягнення. Стережіться одухотворених перешкод.

You cannot copy content of this page