fbpx

Ранковий гороскоп на 23 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 23 ВЕРЕСНЯ

Овен

День категорично не підходить для роботи над новими проектами – успіхом вони не увінчаються, а дорогоцінний час та сили будуть витрачені даремно, тому потрібно довести до ладу вже розпочаті справи.

Телець

Не варто піддаватися провокаціям людей, які захочуть зачепити вас за живе і вивести на сплеск негативних емоцій.

Близнюки

Зірки радять вам сьогодні знайти час для відпочинку, найкраще присвятити йому другу половину дня, а з ранку, так і бути, можете попрацювати, тільки особливо не напружуйтеся.

Рак

Зовсім не спілкуватися з оточуючими – особливо якщо мова піде про родичів та колег – вам не вдасться, але виставити дистанцію між собою та ними вам цілком під силу: це допоможе вам не посваритися з ними.

Лев

Постарайтеся відмовитися від непомірних і марних витрат, до яких вас сьогодні начебто щось спеціально підштовхуватиме: у запалі ви можете придбати масу непотрібних речей.

Діва

Необхідно відмовитися від серйозних фізичних навантажень – вони можуть спричинити травми, а також викликати загострення хронічних захворювань, до чого необхідно поставитися з усією серйозністю.

Терези

Енергію, якою, як вам здасться, у вас буде дуже багато, необхідно витрачати економно, інакше, витративши сили на другорядні відносини, ви не встигнете створити основні.

Скорпіон

Сварка з найкращим другом, швидше за все, відбудеться з його вини, але це не означає, що вам від цього буде легше, тому постарайтеся не звертати уваги на його злі жарти та неприємні для вас зауваження.

Стрілець

День сприятливий для занять, які приносять вам насолоду, тому обов’язково треба поспілкуватися з дітьми, особливо якщо вони ще маленькі, і приділити час своєму хобі.

Козеріг

Сьогодні – втім, як і завжди – вкрай важливо уникати порожніх розмов, з якими до вас чіплятимуться оточуючі вас люди: через них ви не зможете завершити справи, намічені на цей день.

Водолій

День несприятливий для фінансових операцій будь-якого масштабу – навіть незначна покупка в супермаркеті може виявитися невдалою, що викликає жаль про бездарно витрачені гроші.

Риби

Сьогодні не найвдаліший день для спілкування з начальством: воно буде негативно налаштоване до вас, тому результат такої розмови виявиться прямо протилежним очікуваному.

You cannot copy content of this page