fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 23 жовтня для кожного знаку зодіаку

  • від

ГОРОСКОП НА 23 ЖОВТНЯ

Овен

Не варто нічого купувати: навіть якщо ви заздалегідь планували цього дня похід по магазинах, складаючи список необхідних придбань, перенесіть цей захід – краще зробіть прибирання у квартирі.

Телець

Навіть якщо вам дуже захочеться виговоритися, не варто відвертатися з людьми, яких ви погано знаєте – невідомо, яким чином вони розпорядяться інформацією, яку ви їм довірите.

Близнюки

Небажано симетрично відповідати на хамство, з яким ви сьогодні можете зіткнутися: не варто ставити себе на один рівень з неадекватними людьми – утримавшись, ви будете пишатися собою.

Рак

Припливом енергії, який ви відчуйте з самого ранку, необхідно розпорядитися грамотно та економно, інакше всі сили будуть витрачені в першу половину дня, а для другої нічого не залишиться.

Лев

День, коли гроші необхідно витрачати з великою обережністю – великий ризик витратити більше, ніж ви можете собі дозволити, і частину місяця, що залишилася, вам доведеться жити на голодному пайку.

Діва

Не варто вирушати в поїздки, навіть якщо це лише подорож одного дня: на шляху виникне маса перешкод, які зроблять пересуванням складним, а то й зовсім неможливим.

Терези

Необхідно знайти золоту середину між активною діяльністю та лінощами – як перше, так і друге абсолютно неприйнятно: найкраще для цього дня підійде хобі – ніяке інше заняття вас так не порадує.

Скорпіон

Не вступайте в суперечки з близькими людьми і тим більше не висловлюйте їм свою думку безапеляційно, як ви це зазвичай робите: якщо не хочете кривити душею і підлаштовуватися під їх переконання, краще промовчите.

Стрілець

Спілкуючись з друзями чи рідними, не вихваляйтеся своїми досягненнями: не всі вміють з легкістю погоджуватися з тим, що ні в чому не досягли успіху – не варто провокувати людей на негатив.

Козеріг

Чим би ви сьогодні не займалися, не відволікайтеся на порожні розмови, якими – як на зло! – відволікатимуть вас оточуючі: разом зі словами піде енергія, яку відпустили вам зірки на цей день.

Водолій

Зірки застерігають вас від ризику, якого вас сьогодні може тягнути, як магнітом: бажаного результату досягти все одно не вдасться, а ось втратити гроші можна буде цілком.

Риби

Сьогодні посваритися з близькою людиною можна через будь-яку дрібницю, а от наслідки такого конфлікту можуть виявитися більш ніж серйозними, тому гострі кути цього дня, як ніколи, необхідно згладжувати.