fbpx

Ранковий гороскоп на 24 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Підтримуйте чистоту та порядок у громадських місцях, не смітіть, не паліть, не пийте. Не забудьте зробити якісь физичні вправи. І постарайтеся зберегти спокій, він вам ще знадобиться.

Телець

Сьогодні вас відвідає феноменальна кількість цінних думок та геніальних ідей. Деякі з них, мабуть, мають сенс записати – раптом у майбутньому знадобляться.

Близнюки

Сьогоднішній день краще провести із сім’єю. Це принесе задоволення і вам та решті її членів. І взагалі, згадуйте про них частіше.

Рак

Будьте якомога більш егоїстичні. Сьогоднішній день потрібно витратити на те, щоб уявити собі максимум задоволення.

Лев

Ваші підозри швидше за все підтвердяться. Як тільки це станеться, починайте діяти відповідно, не варто чекати на зайві докази.

Діва

Ви рідне місто добре знаєте? Якщо так, то, напевно, зрозумійте, куди краще піти погуляти. Якщо ні – необхідно його терміново досліджувати. Весь!

Терези

Намагайтеся сьогодні домогтися того, щоб вас не турбували протягом досить тривалого часу. Результатом може стати твір, яким ви пишатиметеся все життя.

Скорпіон

Постарайтеся сьогодні бути корисним якщо не для суспільства, то хоча б для самого себе. В цілому день буде вдалим, але дуже нудним. Не їжте важкої їжі.

Стрілець

Сьогодні ви будете спроможні спокійнісінько викласти всі свої секрети першому зустрічному і посміятися над ними в його компанії. Може, це і не зайве, проте, якщо ви маєте ще чиїсь таємниці, їх краще не афішувати.

Козоріг

Перед тим як відповідати на запитання, уважно їх проаналізуйте на предмет наявності таємного сенсу. В іншому випадку ви ризикуєте опинитися в безглуздому положенні.

Водолій

Якщо сьогодні хтось вимагатиме від вас пояснити вашу поведінку, процитуйте що-небудь підходяще, або спробуйте відбутися жартом. Сьогодні не варто нікого посвячувати ні у власні плани, ні на їх мотивування.

Риби

Сьогодні ви будете господарем становища. Ви отримаєте саме те, що бажаєте і тоді, коли цього бажаєте. Постарайтеся вселити повагу до себе якомога більшій кількості людей.

You cannot copy content of this page