fbpx

Ранковий гороскоп на 24 червня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 червня 2022 року

Овен
Сьогоднішній день буде для вас одним із найвдаліших за останній час. Користуйтеся цим, бо Місяць, який так позитивно впливає на вашу долю, не залишиться в такому становищі назавжди.

Телець
Ваше его стало занадто колючим, його треба пригладити, поки цього не зробили інші. Подбайте заразом і про свій зовнішній вигляд.

Близнюки
Ви сьогодні нарешті зможете знайти відповідь на те питання, яке мучило вас уже кілька днів. Щоправда, доведеться постаратися, процес задоволення цікавості нерідко проходить через терни.

Рак
Вас захлеснула мерзенна липка хвиля аглицького спліну (російської хандри). Побудьте на людях, отримайте радість спілкування з ближніми. Сьогодні можливий навіть початок чергового роману.

Лев
Сьогодні вам доведеться в пожежному порядку шукати вихід для енергії, що накопичилася всередині вас. Постарайтеся використати її на благо людства. На всіх, звичайно, не вистачить, але оточуючим полегшити життя можна неабияк.

Діва
Сьогодні ви бачитимете і чутимете тільки те, що хотіли б. Це, звичайно, чудово, але надвечір краще повернутися в реальний світ.

Терези
Сьогодні ви можете виявитися знаряддям у чиїхось руках. Щоб уникнути цієї ситуації, постарайтеся не вплутуватися в жодні авантюри. Розважитись можна й інакше.

Скорпіон
Зачекайте із закляттями. Можливо, завтра вам дуже захочеться взяти свої слова назад.

Стрілець
Якщо у вас зіпсувалися стосунки з близькою і дорогою вам людиною, то, бажаючи їх відновити, зробіть перший крок. Можливо, неправий був він, але що це змінює? Ви, насправді, такі схожі…

Козоріг
Сьогоднішній день може здатися вашій діяльній натурі відчайдушно нудним. Але перш ніж починати нити чи, того гірше, голосно скаржитися на злу долю, подумайте, чи не краще сидіти спокійно, ніж бігати як ошпареному від однієї неприємності до іншої.

Водолій
Сьогодні у вас буде досить різних, але однаково чудових можливостей, щоб не спокушати долю, шукаючи нові. Використовуйте наявні, доки хтось на них не поквапився.

Риби
Час у вас сьогодні буде, а ось думки, як би його стельовіший провести можуть опинитися в дефіциті. Користуючись чужими порадами будьте готові до найнесподіваніших сюрпризів.

You cannot copy content of this page