fbpx

Ранковий гороскоп на 24 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 24 ГРУДНЯ

Овен – Не встрівайте в суперечку, який би характер – професійний чи особистий – він не носив: довести свою правоту в силу різних причин вам все одно не вдасться, а ось нажити нових ворогів можна буде цілком.

Телець – Відсутність фізичних сил зірки рекомендують прийняти як належне: не варто намагатися “підстьобувати” себе вольовими методами або десятою за день чашкою кави – краще робити те, на що вистачить мізерної енергії.

Близнюки – Найкращий засіб від дратівливості, яка може здолати вас з ранку, – фізична праця: так, вимивши підлоги в квартирі, ви відчуєте, що настрій покращується – як кажуть, буквально на очах.

Рак – Необхідно бути готовими до того, що у справах, якими ви займетеся сьогодні, виникне безліч підводних каменів, які не можна заздалегідь передбачити, тому потрібно не поспішати, а діяти крок за кроком.

Лев – У конфлікті, який розвиватиметься на ваших очах, не варто приймати одну зі сторін: залишитися справедливим для всіх все одно не вдасться, а виявитися винним для всіх – легко та просто.

Діва – представникам вашого знака сьогодні краще не залишати стіни свого будинку: придумайте привід, який дозволить вам не їздити на роботу і не ходити у справах, якщо такої можливості немає, будьте обережні.

Терези – Уникайте порожніх розмов – відібравши занадто багато часу, вони не дадуть можливості досягти поставленої в цей день професійної мети, тому краще зосередитися на справах, а не на балаканини.

Скорпіон – Втома, яку ви відчуєте з самого ранку, буде обумовлена впливом Місяця, тому далекосяжних висновків про стан свого здоров’я робити не слід – досить просто трохи відпочити.

Стрілець – Необхідно бути максимально обережним і обачним у витратах: перш ніж придбати щось – навіть, як вам здасться, дуже потрібне – подумайте про те, який пролом це проб’є у вашому бюджеті.

Козеріг – Поганий настрій, який накриє вас із самого ранку, не привід зриватися на предметах, які трапляться вам під руку: настрій до вечора покращає, а речі повернути вже не вдасться.

Водолій – Кращого порятунку від фізичної слабкості, яка може долати вас у цей час, ніж відпочинок, люди поки що не придумали, тому підзарядіть свої внутрішні “батарейки” неробством – сьогодні лінуватися можна і потрібно.

Риби – Не варто приступати до реалізації важливих проектів: по-перше, субота – не найкращий день для такого заняття, а по-друге, користі від роботи все одно не буде – краще перенести її на наступний робочий тиждень.

You cannot copy content of this page