fbpx

Ранковий гороскоп на 24 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 24 ЛИПНЯ

Овен

Не варто з’ясовувати стосунки з близькою людиною, навіть якщо вам здасться, що у вас є для цього вагомий привід: така розмова, швидше за все, призведе до конфлікту, який нікому не потрібний.

Телець

День сприятливий для клопоту по господарству – особливо тих, які змінять на краще внутрішнє оздоблення вашого будинку: можна приступати до ремонту, переставляти меблі або змінювати текстиль та аксесуари.

Близнюки

Перешкоди, які цього дня зустрічатимуться у вас на дорозі, потрібно долати з азартом – тільки так вам вдасться вийти переможцем із “битв” із життєвими обставинами.

Рак

Втілення в життя давньої мрії зірки рекомендують приступати саме в цей день – обставини складуться максимально сприятливо для того, щоб будь-яку казку зробити колишньою.

Лев

Нікому не дозволяйте зіпсувати собі настрій, який з самого ранку буде надзвичайно хорошим: охочих зробити це виявиться, на жаль, достатньо, але ваша душевна рівновага залежить тільки від вас.

Діва

Справами – навіть домашніми – бажано присвятити першу половину дня, друга сприятлива для повноцінного відпочинку, який дозволить накопичити сили – незабаром вони вам знадобляться.

Терези

Не варто розпорошуватися на безліч справ, хапаючись то за одну, то за іншу: краще вибрати одне-єдине, але дійсно важливе заняття, що стоїть, і зосередитися саме на ньому.

Скорпіон

Утримайтеся від втручання в чуже особисте життя, навіть якщо вами рухатимуть виключно добрі наміри – велика ймовірність того, що вони призведуть до конфлікту та, як наслідок, зіпсованих відносин.

Стрілець

Не варто починати нову справу, навіть якщо йдеться всього лише про домашні турботи – навряд чи вам вдасться впоратися з ним, тільки дарма витратите дорогоцінний час і сили, яких у вас останнім часом не так багато.

Козеріг

Відкладіть усі справи, які запланували на цей день, і присвятіть день своїм близьким – завітайте до батьків, яких давно не бачили, або вирушайте на прогулянку з дітьми.

Водолій

Зірки наполегливо рекомендують звернути увагу на сон, який насниться в цей час – в ньому може бути важлива підказка про те, як діяти в життєвій ситуації.

Риби

Не діліться з колегами своїми професійними планами чи ідеями: розслабившись під впливом енергій дня, ви можете відверто розповісти про те, що поки що має залишатися в секреті.

You cannot copy content of this page