fbpx

Ранковий гороскоп на 24 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 24 ЛИСТОПАДА

Овен

Постарайтеся не брати участь у суперечках, навіть якщо тема вас зацікавить чи схвилює: велика ймовірність того, що ви не зможете стримати емоції, а вони, як відомо, є не найкращим доказом правоти.

Телець

Не варто “підстьобувати” організм, змушуючи його працювати за допомогою енергетичних напоїв або десятої за рахунком чашки кави: змиріться з тим, що енергія сьогодні слабка, і не ставте перед собою грандіозних цілей.

Близнюки

Представникам вашого знака сьогодні важливо утримувати себе від негативних слів та думок: незабаром вони можуть матеріалізуватися, завдавши комусь зло, а там і до прильоту енергетичного бумерангу недалеко.

Рак

Не варто братися за реалізацію складних професійних проектів: на вашому шляху може виявитися безліч перешкод, які важко визначити на перший поверхневий погляд.

Лев

Конфлікти між близькими можуть серйозно ускладнити ваше життя, тому у ваших інтересах розвести їх у різні боки, як боксерів на рингу: знайдіть кожному заняття, яке займе їх, доки вони не заспокояться.

Діва

На критичні зауваження знайомих – і особливо незнайомих – вам людей реагувати категорично не рекомендується: до ваших реальних переваг та недоліків вони не мають жодного відношення.

Терези

Небажано навіть слухати плітки, якими будуть ділитися ваші колеги, а брати участь у інтригах і підкилимних іграх і зовсім неприпустимо: пам’ятайте, що вам з цими людьми доведеться працювати і надалі.

Скорпіон

Нервова напруга, яка може відчуватися з самого ранку, необхідно знімати за допомогою улюбленого заняття, головне – знайти для нього час у своєму насиченому професійному графіку.

Стрілець

Сьогодні відпочивати потрібно, змінюючи рід діяльності: втомившись від розумової роботи, займіться фізичною – наприклад, вимийте в будинку підлогу та протріть пил, а, втомившись, поверніться до інтелектуальної праці.

Козеріг

Уникнути нервового зриву, який у цей день цілком імовірний у представників вашого знака, допоможе робота: зосередьтеся на ній та так, щоб у вас не залишилося жодної вільної хвилини.

Водолій

Слабкість, яку ви відчуєте з самого ранку, обумовлена ​​втомою: останнім часом ви надто багато працювали, тому сьогодні вам варто знизити навантаження, а ще краще присвятити день відпочинку.

Риби

Небажано проводити ділові переговори: порозумітися з партнерами не вдасться, тому ймовірність запланованої в результаті угоди доведеться поставити під великий сумнів.

You cannot copy content of this page