fbpx

Ранковий гороскоп на 24 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 24 ЛЮТОГО

Овен – Незважаючи на позитивну енергію дня, повністю розслаблятися і втрачати контроль над ситуацією не варто, інакше щось може піти зовсім не на той бік, на який ви розраховували.

Телець – Настав час повертати особисте життя з другого плану, на якому воно – через аврал на роботі – знаходилося весь останній час, на перший: почніть із літніх родичів: скажіть їм, як сильно ви їх любитеz

Близнюки – Не варто довіряти людям, яких ви не знаєте або знаєте мало: на жаль, немає жодної гарантії, що вони не виявляться банальними шахраями, які націлилися на вміст вашого гаманця.

Рак – З самого ранку бажано налаштовуватися на добре, ні в якому разі не допускаючи поганих думок: позитивне мислення, про яке так часто говорили психологи ще кілька років тому, поки що ніхто не скасовував.

Лев – Вибираючи господарські завдання, вирішенням яких необхідно зайнятися в першу чергу, виділіть ті, які найлегше закінчити, і тільки потім приймайтеся за інші – вимагають багато часу та зусиль.

Діва – Людина, яка вас образила, давно усвідомила свою провину і тепер дозріла для того, щоб вибачитись – не варто її відштовхувати, зрештою, кожен з нас має право як на помилку, так і на щире каяття.

Терези – Ваша думка сьогодні буде буквально на вагу золота, тому не дивуйтеся, що оточуючі вишикуються в чергу, щоб отримати вашу пораду: нікому не відмовляйте у допомозі, яка нічого вам не коштуватиме.

Скорпіон – Якщо ви давно збиралися купити чи продати нерухомість, скористайтесь сьогоднішнім днем для того, щоб знайти хорошого покупця або, навпаки, підібрати зручні та вигідні варіанти.

Стрілець – День сприятливий для побутових справ, відкладати які вже немає жодної можливості: за два вихідні ви встигнете зробити таку кількість справ, на які раніше пішов би цілий місяць.

Козоріг – Постарайтеся не думати про погане, інакше ви зіб’єте позитивний настрій, який дає вам сьогодні космічна енергія, а отже, хороший вихідний день виявиться безнадійно зіпсованим.

Водолій – Не відмовляйтеся від допомоги, яку пропонуватимуть вам оточуючі – у тому числі й ті, кого ви не дуже добре знаєте: їх підтримка виявиться дуже доречною, заодно і познайомитеся ближче.

Риби – Нинішнього дня необхідно приділити сім’ї: рідні та близькі люди давно вважають, що ви їх ігноруєте – сьогодні складуться сприятливі умови, щоб довести їм, як сильно вони помиляються.

You cannot copy content of this page