fbpx

Ранковий гороскоп на 24 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 24 СЕРПНЯ

Овен

Щоб не наламати дров на роботі, за серйозні проекти не варто братися – краще зосередитися на монотонних справах, під час виконання яких важко щось зіпсувати.

Телець

День, коли не варто брати на себе дуже багато: по-перше, таким чином легко можна буде надірватися, по-друге, це навряд чи сподобається недоброзичливо налаштованим колегам.

Близнюки

Ідеї, що спали на думку в цей день, можуть виявитися досить перспективними, головне – не розповідати про них ні друзям, ні колегам, інакше будь-яке починання легко можна буде наврочити.

Рак

Енергію, відпущену зірками та природою, необхідно витрачати розумно: навіть не намагайтеся зробити все й одразу, краще планомірно розподіліть завдання на усі дні.

Лев

Цього дня вітається розумна частка економії: ніхто не говорить про те, що потрібно відмовлятися від необхідного, але покупку надмірностей краще відкласти на інший час.

Діва

Від ухвалення важливого рішення в цей день краще відмовитися – через те, що не вдасться об’єктивно зважити всі за і проти, воно з великою ймовірністю виявиться помилковим.

Терези

Бажано – якщо, звичайно, видасться така можливість – обмежити спільне проведення часу з коханою людиною: тісне спілкування загрожує сварками та конфліктами.

Скорпіон

Через енергію, що б’є фонтаном, дуже важливо утримуватися від порожніх розмов і суперечок на рівному місці, інакше не уникнути конфліктів, які матимуть серйозні і довготривалі наслідки.

Стрілець

Представникам вашого знака в цей день краще не виходити з дому: покинувши його стіни, ви обов’язково знайдете пригоди на свою голову, тоді як вдома у вас буде достатньо турбот та клопоту.

Козеріг

Зірки рекомендують вам не виходити сьогодні з ролі сірих кардиналів – не варто виділятися із загальної маси людей, що оточують вас, це може негативно позначитися на відносинах з ними.

Водолій

Справам можна присвятити лише першу половину дня, друга більше підійде для відпочинку, особливо якщо він так чи інакше буде пов’язаний із творчістю – креативні здібності будуть бити ключем.

Риби

Зірки рекомендують вкрай обережно поводитися з грошима: не носите з собою великі суми готівкою, щоб не втратити і не робити непродуманих, спонтанних покупок.

You cannot copy content of this page