fbpx

Ранковий гороскоп на 24 травня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 травня 2022 року

Овен
Сьогодні ви будете на диво нетерплячі. Це може викликати масу нікому не потрібних питань про причини його стану, тому має сенс постаратися нетерпіння приховати.

Телець
Сьогодні вам доведеться забути про гордість і попросити про допомогу або хоча б про продовження терміну, інакше вам не впоратися. Краще вчинити так, ніж продемонструвати повну нездатність упоратися із завданням.

Близнюки
Якщо ви не в змозі впоратися зі взятою на себе справою, чемно вибачтеся і поверніть його господареві. Не варто занадто упиратися, намагаючись виправдати чиїсь надії.

Рак
Сьогодні вам може виявитися непросто зібратися із власними думками. Зберіться з чужими, тільки оберіть когось, чиї думки вам не дуже неприємні.

Лев
Сьогодні думки ваші будуть піднесені, а плани – далекосяжні. Постарайтеся не надати забуттю ні тих, ні інших, бо вони є чималою цінністю, і цілком можуть стати вам у нагоді в майбутньому.

Діва
Сьогодні ви можете отримати чимало хороших пропозицій, що саме собою чудово, але ця обставина поставить вас перед необхідністю вибрати найкраще, яка якість аж ніяк не завжди очевидна. Щоб не рвати волосся згодом, не поспішайте з рішенням.

Терези
Сьогодні ви будете неперевершеним фахівцем із досягнення неможливого. Тільки не перевантажте себе замовленнями.

Скорпіон
Сьогодні ви будете як ніколи впевненіші у власних силах. Не варто намагатися обмежити себе, боячись, що ваша самовпевненість зайва. Зовсім, ви дійсно дуже багато можете собі дозволити.

Стрілець
Ваше щастя зовсім поруч, так що вирушати на його пошуки за тридев’ять земель у тридесяте царство зовсім необов’язково. Тільки час даремно втратите.

Козеріг
Той факт, що ви побачили щось першим, ще не виправдовує ваших домагань на цей предмет. Тим більше, що у нього (у предмета) може бути своя думка з цього приводу.

Водолій
Сьогодні ви весь час почуватиметеся як мураха, яку розглядають у мікроскоп. Всі ваші успіхи і невдачі стануть надбанням громадськості, причому не в зменшеному розмірі.

Риби
Сьогодні ви можете не без здивування виявити, що ваша впевненість у чомусь, що ще вчора здавалася твердокам’яною, поступово випаровується, поступаючись місцем протилежній думці. Можливо, це і на краще.

You cannot copy content of this page