fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 24 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 24 ВЕРЕСНЯ 2022

Овен

Вам сьогодні небажано підписувати важливі документи, особливо якщо від них залежить ваше фінансове становище – докладіть усіх зусиль, щоб перенести цю процедуру на інший день.

Телець

Сьогодні – втім, як і завжди – вам не варто йти на поводу у емоцій: не стримавшись, ви можете навернути такого, про що згодом шкодуватимете, так що тримаєте себе в руках.

Близнюки

Зірки категорично не рекомендують вам хвилюватися: нерви, що розпустилися, можуть негативним чином вплинути на стан здоров’я організму в цілому, і ваше самопочуття залишить бажати кращого.

Рак

Від сумних думок, під впливом яких ви часто перебуваєте (і сьогоднішній день – не виняток), відверне мистецтво: чому б вам, наприклад, не сходити до театру чи концертної зали?

Лев

Позитивний настрій необхідно підтримувати протягом дня навіть штучно: подумайте про те, що може його підняти, і зверніться саме до цього заняття – наприклад, спілкування з близькими людьми.

Діва

Люди, які вас оточують, не зможуть приховати справжніх намірів щодо вас: сьогодні ви зможете точно дізнатися, хто є справжнім другом, а хто – завуальованим недоброзичливцем.

Терези

День, незважаючи на свій будній статус, ідеально підходить для відпочинку, який, втім, необов’язково має бути пасивним: займіться тим, що наповнює вас енергією – наприклад, спортом.

Скорпіон

Зірки радять вам приділити час сім’ї, особливо близьким родичам: ви не тільки виконаєте свій обов’язок, але й отримаєте цінну пораду, засновану на їхньому багатому життєвому досвіді.

Стрілець

Не варто займатися тим, що навіює на вас тугу – наприклад, побутовим клопотом: присвятіть день своєму хобі – воно налаштує вас на позитивний лад, до того ж вдасться зробити милу інтер’єрну дрібницю.

Козеріг

Знайти відповідь на важливе життєве питання вдасться тим, хто зможе відмовитися від реалій дня і побути наодинці із собою: спілкування з оточуючими не дасть зосередитися.

Водолій

Від роботи відмовлятися не варто, але й перевантажуватися небажано: постарайтеся знайти золоту середину, яка дозволить вам весь час бути у справі, але при цьому економити сили та енергію.

Риби

Вам сьогодні бажано якнайменше говорити, інакше ви ризикуєте наговорити оточуючим вас людям зайвого: одних ви таким чином образите, а іншим ненароком видасте важливу таємницю.