fbpx

Ранковий гороскоп на 24 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 24 ВЕРЕСНЯ 2022

Овен

Вам сьогодні небажано підписувати важливі документи, особливо якщо від них залежить ваше фінансове становище – докладіть усіх зусиль, щоб перенести цю процедуру на інший день.

Телець

Сьогодні – втім, як і завжди – вам не варто йти на поводу у емоцій: не стримавшись, ви можете навернути такого, про що згодом шкодуватимете, так що тримаєте себе в руках.

Близнюки

Зірки категорично не рекомендують вам хвилюватися: нерви, що розпустилися, можуть негативним чином вплинути на стан здоров’я організму в цілому, і ваше самопочуття залишить бажати кращого.

Рак

Від сумних думок, під впливом яких ви часто перебуваєте (і сьогоднішній день – не виняток), відверне мистецтво: чому б вам, наприклад, не сходити до театру чи концертної зали?

Лев

Позитивний настрій необхідно підтримувати протягом дня навіть штучно: подумайте про те, що може його підняти, і зверніться саме до цього заняття – наприклад, спілкування з близькими людьми.

Діва

Люди, які вас оточують, не зможуть приховати справжніх намірів щодо вас: сьогодні ви зможете точно дізнатися, хто є справжнім другом, а хто – завуальованим недоброзичливцем.

Терези

День, незважаючи на свій будній статус, ідеально підходить для відпочинку, який, втім, необов’язково має бути пасивним: займіться тим, що наповнює вас енергією – наприклад, спортом.

Скорпіон

Зірки радять вам приділити час сім’ї, особливо близьким родичам: ви не тільки виконаєте свій обов’язок, але й отримаєте цінну пораду, засновану на їхньому багатому життєвому досвіді.

Стрілець

Не варто займатися тим, що навіює на вас тугу – наприклад, побутовим клопотом: присвятіть день своєму хобі – воно налаштує вас на позитивний лад, до того ж вдасться зробити милу інтер’єрну дрібницю.

Козеріг

Знайти відповідь на важливе життєве питання вдасться тим, хто зможе відмовитися від реалій дня і побути наодинці із собою: спілкування з оточуючими не дасть зосередитися.

Водолій

Від роботи відмовлятися не варто, але й перевантажуватися небажано: постарайтеся знайти золоту середину, яка дозволить вам весь час бути у справі, але при цьому економити сили та енергію.

Риби

Вам сьогодні бажано якнайменше говорити, інакше ви ризикуєте наговорити оточуючим вас людям зайвого: одних ви таким чином образите, а іншим ненароком видасте важливу таємницю.

You cannot copy content of this page