fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 24 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 24 ЖОВТНЯ

Овен

Відволіктися від побутових турбот і суєти, які, як завжди, навалюються у вихідні, можна буде за допомогою медитації та духовних практик – це дозволить не лише заспокоїтися, а й запастися енергією на тиждень наперед.

Телець

Як би не складалися обставини протягом дня, представникам вашого знака необхідно тримати себе в руках: не можна реагувати на провокації, які можуть набути форми як слів, так і дій.

Близнюки

Не варто, подібно до героя п’єси Нечуй-Левицького, гнатися за двома “зайцями” одночасно, навіть якщо мова йтиме лише про домашні справи – всі починання свідомо виявляться провальними.

Рак

Необхідно утриматися від з’ясування стосунків із близькими людьми: вирішити проблеми, які у вас існують, сьогодні все одно не вдасться, а ось посваритися можна буде серйозно.

Лев

День необхідно присвятити наведенню порядку – в будинку, на робочому столі і в думках: позбавтеся від речей, що віджили, речей, документів і переконань – вони заважають вам прийняти нове і гальмують ваш рух вперед.

Діва

Спілкуючись із людьми – навіть дуже неприємними – залишайтеся спокійними, стриманими і, як наслідок, тактовними: образи ще нікому не допомогли з честю вийти із непростої життєвої ситуації.

Терези

Використовуйте будь-який шанс для того, щоб помиритися з людиною, якої ви образили: сьогодні вона налаштована виключно миролюбно, тому простить усе, що ви – спеціально чи ненароком – їй зробили.

Скорпіон

День – благо, він вихідний – бажано провести вдома, у тиші, спокої та самотності: так вам вдасться ні з ким не посваритися, а це сьогодні – найважливіше та потрібне, що ви маєте зробити.

Стрілець

Не можна виливати на оточуючих негативні емоції, що накопичилися у вас – постарайтеся якось приборкати свій нестерпний характер, який може завести вас занадто далеко.

Козеріг

Важливе життєве рішення особистого характеру, яке сьогодні стане на порядку денному, прийде до вас саме по собі – ніби спуститься зверху, тому не варто переживати на його рахунок.

Водолій

День бажано присвятити побутовим клопотам, для яких нинішній – вихідний – день – підходить ідеально, до того ж вони відвернуть вас від сумних, але набридливих думок, які можуть здолати з самого ранку.

Риби

День сприятливий для зміцнення особистих та сімейних стосунків: чим більше уваги ви сьогодні приділите коханій людині, дітям або літнім родичам, тим міцніше та щасливіше