fbpx

Ранковий гороскоп на 25 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви будете досить вразливі, практично будь-яке слово на свою адресу сприйматимете як образу, надаючи йому негативного забарвлення. Щоб не образитися на весь світ, краще обмежити коло спілкування, або взагалі не виходити з дому.

Телець

Сьогодні всякі пошуки будь-чого перетворяться для вас на вишукане задоволення. Це, щоправда, значить, що вони будуть вдалі.

Близнюки

Сьогодні ви прокинетеся з піснями, і в такому ж стані ляжете спати. Вам везтиме буквально у всьому.

Рак

Добре подумайте перш, ніж піддаватися загальним настроям. Можливо, сьогодні вам краще побути в опозиції до оточуючих.

Лев

Зміни – дуже приємна штука, якщо вони на краще, зрозуміло. Втім, сьогодні у вашому житті відбуватимуться лише такі.

Діва

Сьогодні може статися цікава помилка – вас приймуть за когось іншого. Так що не варто особливо дивуватися, якщо абсолютно незнайома вам людина раптом лясне вас по плечу і дізнається про здоров’я вашої улюбленої такси.

Терези

Сьогодні вам краще притримати себе на укороченому повідку. Ви можете виявитися не в змозі стриматися, бурхливо реагуючи навіть на незначні подразники.

Скорпіон

Сьогодні вам або кому-небудь з ваших рідних може прийти в голову шалена думка переставити меблі. Не треба!!!

Стрілець

Сьогодні вам краще не шукати компанії, у вас можуть виникнути труднощі у спілкуванні із собі подібними. Доведеться задовольнитись суспільством телевізора.

Козеріг

Сьогодні ви маєте шанс придбати щось дуже довговічне, можливо, на все життя. Вживіть заходів, щоб це не виявилося хронічним нежитем, наприклад.

Водолій

Цей день варто провести в компанії однієї, але дуже близької вам людини. Можливо, що вам навіть трохи занудиться, але почуття це буде швидше приємним.

Риби

Сьогодні ви будете схильні до сентиментальних настроїв. З цієї причини день краще провести далеко від надто життєрадісних знайомих, які, не знаючи вашого настрою, можуть ненароком зачепити вас.

You cannot copy content of this page