fbpx

Ранковий гороскоп на 25 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 25 ЛЮТОГО

Овен – З’ясовувати стосунки з людьми – як близькими, так і не дуже – варто лише тоді, коли без цього ніяк не можна обійтися, в інших випадках краще не звернути увагу на їхні дії та пропустити повз вуха їх слова.

Телець – Представникам вашого знака зірки наполегливо рекомендують стримати свій запал і не кидатися на роботу з первозданною запопадливістю – все одно все, що ви сьогодні зробите, вже завтра доведеться виправляти.

Близнюки – Справами сьогодні можна займатися тільки з ранку, після обіду вони вже очікуваного результату не принесуть, так що краще витратити час на активний відпочинок – наприклад, прогулятися свіжим повітрям.

Рак – Представникам вашого знаку – як найбільш недовірливого у всьому зодіакальному колі – сьогодні рекомендується взагалі відмовитися від контактів з навколишнім світом: проведіть цей день у своїй “черепашці”.

Лев – Девіз нинішнього дня для представників вашого знака: “Поменше активності, більше спокою” – як не дивно, але енергійні дії у всіх сферах діяльності сьогодні принесуть не користь, а шкода.

Діва – Взагалі-то представники вашого знака ощадливі та економні, але саме тому вам так важливо тримати під контролем свої витрати: втративши його, ви можете непомітно для себе витратити левову частку того, що маєте.

Терези – У професійному плані сьогодні потрібно займатися тільки своєю роботою, не звалюючи на плечі чужі обов’язки, навіть якщо вас дуже про це проситимуть: у результаті ви не зможете зробити те, що запланували.

Скорпіон – Будьте обережні з жартами, які через специфіку властивого вам гумору сьогодні – втім, як і завжди – можуть виявитися образливими для близьких і улюблених вами людей, не варто їх засмучувати.

Стрілець – Бажано, щоб усі ваші заняття сьогодні – так чи інакше – були пов’язані з вашою родиною та будинком: можна займатися прибиранням, готувати, грати з дітьми та гуляти з ними у найближчому парку.

Козоріг – Порожні розмови, на які постійно викликатимуть вас оточуючі, відвернуть від роботи, тому від них необхідно відмовитися, інакше результат вашої діяльності виявиться рівним нулю.

Водолій – Бажання купити що-небудь непотрібне, витративши при цьому безліч грошей, в цей день може здаватися непереборним, але у ваших силах з ним впоратися, інакше в бюджеті буде пробитий серйозний пролом.

Риби – Сьогодні ваше основне завдання – подбати не про інших, а про себе: чому б вам, наприклад, не зайнятися спортом і не перейти на здорове харчування, головне – завтра не забути про те, що ви тепер інша людина.

You cannot copy content of this page