fbpx

Ранковий гороскоп на 25 травня для кожного знаку зодіаку

Спільний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вам буде приносити задоволення відколювати найнесподіваніші номери, аби тільки здивувати і шокувати тих, хто стверджує, що вони знають вас як облупленого. Тільки не надто захоплюйтесь.

Телець
Сьогоднішній день ви, можливо, проведете не в компанії, проте самотнім не почуватиметеся. Цей день вдалий для неквапливих роздумів про природу всього сущого та інших приємних занять.

Близнюки
Позбавтеся того мотлоху, який навіває вам неприємні спогади. Ви, можливо, навіть отримаєте деякий прибуток, якщо не полінуєтеся донести його до старого.

Рак
Сьогодні хтось дуже дурний може все зіпсувати, причому керуватися він буде при цьому найкращими намірами. Можливо, вам таки вдасться врятувати становище, якщо встигнете перехопити цю чудову особистість і спантеличити її чимось до кінця дня.

Лев
Сьогодні ви зможете, якщо захочете привернути увагу до максимальної кількості людей. Правда, це не означає, що вони тут же переймуться до вас глибокою симпатією, але деякий толк можна зробити і з цього.

Діва
Сьогодні темп життя може різко сповільнитись. Чи то температура повітря різко впаде, чи не виспіться.

Терези
Сьогоднішній день принесе вам маленьку перемогу, але може стати моментом заслуженого тріумфу. Якщо цього не станеться, то, мабуть, варто замислитися, а чи не треба щось змінити.

Скорпіон
Не здайтеся, особливо сьогодні. Варто вам опустити руки, як з’явиться якась обставина, яка могла б врятувати становище, та вже пізно буде.

Стрілець
Сьогодні ви відчуватимете себе втраченим, але не засмучуйтесь – ви не єдиний, хто рухається подібно до обезголовленого курчати. Якщо ж вам вдасться зробити щось розумне, можете собою пишатися.

Козеріг
Сьогодні не варто ні на крок відходити від своїх принципів. Принциповість буде гідно оцінена, а позитивна оцінка завжди корисна, від кого б вона не виходила.

Водолій
Стережіться геніальних ідей, особливо чужих. Зі своїми ще можна якось розібратися, а решта сьогодні будуть особливо божевільними.

Риби
Сьогодні можете бути як завгодно ексцентричні, але будьте ласкаві при цьому утримуватися в рамках пристойності. Будьте особливо ввічливі із сусідами, вони можуть завдати вам маси неприємностей, якщо знайдуть для цього привід.

You cannot copy content of this page