fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 25 жовтня для кожного знаку зодіаку

  • від

ГОРОСКОП НА 25 ЖОВТНЯ

Овен

Вам сьогодні буде супроводжувати успіх у справах – перш за все, у вирішенні бізнес-питань: велика ймовірність отримання прибутку, підписання вигідних контрактів та укладання перспективних угод.

Телець

День сприятливий для купівлі та продажу нерухомості: якщо ви давно збираєтеся продати квартиру або купити дачу, кращого часу вам не знайти, тому не варто зволікати.

Близнюки

Переговори з діловими партнерами, призначені на цей день, пройдуть максимально успішно: навіть найнезговірливіші з них цього разу охоче йдуть на контакт і прислухатимуться до чужої думки.

Рак

Дратівливість, яка стане вашою супутницею цього дня, необхідно «гасити»: найкраще, у той момент, коли вам захочеться сказати якусь різкість іншій людині, згадати, що ви теж не безгрішні.

Лев

Велика можливість зіткнення з токсичними людьми, які спробують вивести вас на емоційний сплеск: не давайте йому шансу підживитися вашою енергією – не реагуйте на провокації.

Діва

Незважаючи на те, що фінансовий успіх сьогодні на вашому боці, будь-який документ, який вам потрібно буде підписати, необхідно ретельно вивчити – аж до коми – і лише потім ставити підпис.

Терези

Будь-який негідний вчинок, який ви дозволите собі зробити сьогодні, обов’язково обернеться проти вас, тому потрібно десять разів подумати, перш ніж зважитися на таку дію.

Скорпіон

Позбутися негативних емоцій, які можуть зіпсувати вам настрій на весь день, можна, зайнявшись чимось корисним – наприклад, прибиранням у квартирі, вона точно не буде зайвою.

Стрілець

Намагайтеся зберігати позитивний настрій, використовуючи для цього різні – зрозуміло, доступні – способи: найкраще, відволіктися від поганих думок, почитавши цікавий роман або подивитися детектив.

Козеріг

Не з’ясовуйте стосунки з агресивно налаштованими людьми: зіткнувшись з такою людиною, просто пройдіть повз – таким чином ви не дасте їй виплеснути на себе свій негатив і збережіть душевне здоров’я.

Водолій

День сприятливий для спілкування з друзями та родичами, щоправда, для цього підходить лише друга половина дня, першу необхідно присвятити роботі – у цей час вона ладнатиметься.

Риби

Ризик, звичайно, шляхетна справа, і сьогодні зірки його вітають, але все-таки бажано, щоб він був спланованим і добре обдуманим, інакше можна втратити більше, ніж виграти.