fbpx

Ранковий гороскоп на 26 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Взаємини з оточуючими сьогодні можуть виявитися вельми тернистою стежкою. Якщо можете, зведіть контакти до мінімуму, не можете не звертайте ні на що уваги.

Телець

Не дозволяйте думкам, а тим більше – почуттям, що відображаються на вашому обличчі сьогодні. Хтось дуже уважно стежитиме за вашою мімікою, і не факт, що йому слід показувати, що у вас на душі.

Близнюки

Сьогоднішній день обіцяє бути божевільним. На вас навалиться маса нових справ, тоді як старі наполегливо вимагатимуть негайного завершення.

Рак

Сьогодні ви легко зможете стати центром уваги там, де опинитеся. Можливо, це навіть трохи заважатиме.

Лев

Цей день просто необхідно віддати романтичним пригод. Ефект буде незабутнім.

Діва

Сьогодні вам не доведеться замислюватися про день завтрашній, надто великої уваги та сил вимагатиме справжній. День буде тяжким, але плідним.

Терези

Сперечатись сьогодні буде марно, найкращим рішенням буде поступитися. Намагаючись відстояти свою позицію, ви лише втратите час і витратите масу нервової енергії.

Скорпіон

Якщо ви сьогодні чогось не зрозумієте, це може не найкраще позначитися на вашій подальшій життєдіяльності. Тож краще десять разів перепитайте.

Стрілець

Сьогодні вам слід уважніше дослухатися того, що вам кажуть, і не соромитися визнати власну неправоту. Жодної доблесті впертості немає.

Козоріг

Ви повинні змінити рішення, прийняте вами днями. Обставини змінилися, тепер вам доведеться діяти інакше.

Водолій

Сьогодні вам варто застосовувати силу своєї чарівності в малих дозах. Передозування загрожує тим, на кому ви його відчуватимете, повною і незворотною втратою голови.

Риби

Сьогодні ви можете успішно виступати в ролі великого спокусника. І не важливо, що, власне, стане предметом вашого інтересу, – ви свого досягнете.

You cannot copy content of this page