fbpx

Ранковий гороскоп на 26 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Можете розраховувати на допомогу, тим більше, що сьогодні вона вам, напевно, знадобиться. Правда, прийде вона не відразу, а лише тоді, коли вам набридне її чекати.

Телець

Сьогодні конфронтація цілком може поступитися співпраці. Потрібно лише зробити перший крок.

Близнюки

Сьогодні варто провести з людьми. Самотність буде не найбажанішим станом, так що якщо у вас буде можливість його уникнути, то нею краще скористатися.

Рак

Сьогодні ваша черга танцювати качучу на чиїхось нервах. Чи скористаєтеся ви можливістю – справа господарська.

Лев

Ваші емоції сьогодні будуть найпершим із ваших ворогів. У жодному разі не дозволяйте їм заволодіти собою. Нині вам цілий день доведеться говорити собі “Спокійно” та глибоко дихати, хоч це й шкідливо.

Діва

Не дозволяйте чийомусь нетерпінню захопити і вас. Це буде схоже на катастрофу. Ви сьогодні наробите занадто багато необдуманих вчинків, якщо не будете уважно стежити за кожним своїм рухом.

Терези

Розслабтеся – сьогодні кожен буде вам другом, незалежно від того, чи бачили ви цю людину раніше. Тільки не залишайтеся в такому благодушному та довірливому стані надовго, завтра все може змінитися.

Скорпіон

Сьогодні той день, коли ситуація, що складалася досі не найкращим чином, раптом може різко змінитись і отримати щасливу розв’язку. Ваше завдання – не опускати рук.

Стрілець

Сьогодні сувора життєва необхідність змусить вас спуститися із захмарних висот абстрактних роздумів. Втім, можете особливо не засмучуватись, це ненадовго.

Козеріг

Сьогодні вам не підійде жоден із стандартного набору дій у цій конкретній ситуації. Доведеться вигадувати щось нове.

Водолій

Ви збираєтеся казку зробити буллю? Так дійте, у вас вийде. Тільки оберіть хорошу казку, нестрашну.

Риби

Рекомендуємо нині не надто дослухатися думки народних мас, бо сьогодні вона буде ще далі від істини, ніж зазвичай. Крім того, злісне воно якесь.

You cannot copy content of this page