fbpx

Ранковий гороскоп на 26 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 26 ЛИСТОПАДА

Овен

Будьте обережні у висловлюваннях: будь-яке слово, яке ви скажете, не подумавши над тим, як воно відгукнеться у сприйнятті іншої людини, може стати причиною серйозного та довготривалого конфлікту.

Телець

Енергії у вас, на відміну від представників інших знаків, буде багато, але витрачати її необхідно розумно – тільки на ті справи, які справді важливі, і тим більше не на скандали.

Близнюки

Не сперечайтеся з близькими людьми через дрібниці: якщо те, що видається вам проблемою, насправді такою не є, не варто витрачати на з’ясування стосунків час і сили – як свої, так і чужі.

Рак

Відмовтеся – хоча б на сьогодні – від своєї улюбленої тактики “крок вперед і два тому”: поставивши собі за мету, йдіть до неї, незважаючи ні на які перешкоди – від вашого натиску вони зникнуть самі по собі.

Лев

День сприятливий для покупок – особливо це стосується великої побутової техніки: придбані сьогодні речі виявляться відмінною якістю, тому будуть служити вам довго і без будь-яких нарікань.

Діва

Якщо щось у житті йде не так, не шукайте винних – запитайте з себе: швидше за все, якийсь ваш вчинок, здійснений у недавньому минулому, запустив ланцюгову реакцію, яка призвела до нинішнього стану справ.

Терези

Звернувшись за допомогою до оточуючих, не діліться з ними своїми планами на майбутнє: велика ймовірність того, що хтось захоче досягти мети, яку ви поставили перед собою, раніше за вас і йому це вдасться.

Скорпіон

Енергію, володарем якої ви станете сьогодні, потрібно направити на роботу, а не на з’ясування стосунків з оточуючими: вогонь сварки, яка почалася цього дня, дуже важко буде загасити.

Стрілець

Чим більше задоволення ви сьогодні отримаєте від життя, тим краще, причому не тільки для вас, а й для тих, хто знаходиться поруч, тому постарайтеся ні в чому собі не відмовляти – насолоджуйтесь життям максимально.

Козеріг

Дайте шанс людині, з якою ви деякий час тому розлучилися майже ворогами, виправити ситуацію: цілком можливо, що вона усвідомила свою помилку і щиро хоче помиритися.

Водолій

Від активних дій представникам вашого знака сьогодні краще відмовитись – бажаного результату вони все одно не принесуть, то навіщо витрачати час і сили даремно – краще відпочити.

Риби

Від зустрічей із друзями та романтичних побачень у цей день краще відмовитись: відсутність порозуміння приведе до сварки, яка насправді не потрібна нікому – ні вам, ні близьким та коханим людям.

You cannot copy content of this page